Середа, 25 Вересеня 2013
22:18:53

На Буковині, біля туркомплексу знайшли міни, що могли розірватись в любий момент (відео)

4 червня за оперативною інформацією УСБУ у Чернівецькій області до народної служби порятунку надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Бояни Новоселицького району у лісовому масиві виявлено застарілі боєприпаси.
 
Саме тут знаходиться відпочинковий комплекс "Соняшна долина"На місце події відразу виїхала група піротехнічних робіт Управління ДСНС України у Чернівецькій області. При обстеженні даної території піротехніки виявили 10 мінометних мін 82 мм. часів І Світової війни. Всі застарілі вибухонебезпечні предмети були вилучені та знешкоджені у встановленому порядку.

За попередніми оцінками фахівців, міни були без запобіжних пристроїв, тому становили реальну небезпеку для оточуючих: радіус ураження таких боєприпасів до 150-200 м. Місцевість обстежена та зачищена саперами, небезпечна знахідка знешкоджена.

 
Управління ДСНС України у Чернівецькій області нагадує громадянам: при виявлені підозрілого предмету потрібно обов’язково дотримуватися правил безпеки. В жодному разі не торкатися його. Місце знахідки потрібно обгородити, використовуючи для цього предмети яскравих кольорів. Проте якщо таких немає, можна використати будь-які підручні засоби. Після цього слід відразу зателефонувати до служби порятунку 101.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше