Субота, 15 Червня 2013
18:51:30

На Буковині оголосили пожежну небезпеку


На Буковині оголошено пожежну небезпеку. Всьому виною спекотна погода, яка протягом тривалого часу утримується на території області. Як наслідок, існує висока ймовірність виникнення пожеж у лісових масивах. З метою запобігання загорань, надзвичайники проводять ряд заходів для попередження пожеж в лісах. Значна увага приділяється роз"яснювальній роботі з населенням.

 
З метою запобігання лісовим пожежам і, відповідно, завданню шкоди навколишньому середовищу впродовж усіх святкових днів організовано проведення спільних рейдів за участі рятувальників, працівників лісового господарства, правоохоронців по місцях, де найбільше полюбляють відпочивати буковинці.
 
Анатолій Пістрюга, ст. інспектор ДСНС області: "Нами проводиться роз"яснювальна робота, де вручаються листівки, де зазначаються правила, яких необхідно дотримуватися під час відпочинку в лісі. Хочеться, щоб громадяни дослухалися до порад та недопустили загорання на лісових масивах".
 
Як показали результати проведених рейдів, люди позитивно ставляться до такої попереджувальної роботи. До того ж, переважна більшість відпочивальників знають як безпечно поводитися з вогнем на природі.
 
Юля, відпочивальниця: "Не викидати сірники по землі. Якщо розпалюєте вогонь, одразу потрібно його гасити по завершенню приготувань, і звичайно, що потрібно його потім одразу погасити".
 
Сергій, відпочивальник: "Готовим, так сказать, в ямах, щоб не розповсюджувався вогонь, маємо лопату, маємо воду".
 
Рятувальники закликають буковинців бережно ставитися до природи та акуратно поводитися з вогнем. Місце відпочинку після себе необхідно прибрати, адже залишені на сонячній галявині пляшки чи уламки скла, фокусуючи сонячне світло, здатні спрацювати як запалювальні лінзи. Якщо ж ви помітили загорання в лісі, слід одразу зателефонувати за номером 101.
 
Олександр Коркоїл. Телеканал "Чернівці".

golovne.net/images/stories/biznes

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше