gototopgototop

На Буковині працює "гаряча лінія" для споживачів

Телефон 52-72-02

Телефон 52-72-02

Щоденно до інспекції з питань захисту прав споживачів у Чернівецькій області надходить від 5 до 10 звернень громадян. Найчастіше буковинці звертаються до інспекції за допомогою у зв’язку з придбанням неякісних товарів непродовольчої групи. Про це поінформував під час прес-конференції, що відбулася сьогодні в облдержадміністрації, начальник інспекції Віктор Лащак.

Інформуючи журналістів про те, яким чином можна захистити свої права і куди звернутися у випадку їх порушення, він, зокрема, зауважив: «Покупець обов’язково повинен вимагати документ, що засвідчує факт купівлі – продажу товару, товарний чек, а також гарантійний лист. Позаяк лише у таких випадках він зможе повернути неякісний товар», – наголосив посадовець.

Спілкуючись з журналістами, Віктор Лащак зазначив, що згідно зі ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів», у разі придбання товару неналежної якості та виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків, споживач у порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право вимагати пропорційного зменшення ціни, безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк та відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

«У випадку, коли підприємець або підприємство відмовляється усунути проблему, покупець з примірником своєї заяви повинен звернутися в інспекцію, яка проводить позапланову перевірку підприємства, точки продажу товару чи надання відповідної послуги. Якщо виявляється, що права споживача порушені, – нею дається відповідний припис. У випадку його невиконання накладається штраф у десятикратному розмірі від вартості товару», – повідомив посадовець і додав, що в інспекції з питань захисту прав споживачів у Чернівецькій області з метою забезпечення конституційного права громадян на звернення до органів державної влади з метою захисту своїх прав щоденно працює громадська приймальня та телефон «гарячої лінії» за номером: 52-72-02.
Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo
Оберіть мову сайту: English Romanian Russian Ukrainian

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні суспільні новини

Нові підприємства в каталозі

1. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
2. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
3. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
4. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
5. Електронік.com.ua
    Адреса: вул. Ентузіастів, 2Ж
    Телефон: (0372) 585-0750,50-6850533
Перейти в каталог

В кінотеатрах міста:


  • Переваги металевих броньованих дверей

    Переваги металевих броньованих дверей

    Незважаючи на те що сучасне життя диктує свої умови, любителі натуральних матеріалів, і особливо дерева, вибираючи вхідні двері , звичайно ж, виберуть дерев'яні. А ті люди, які люблять все найсучасніше,…

  • Судова тяганина між Apple і Samsung набирає обертів

    Судова тяганина між Apple і Samsung набирає обертів

    У патентному протистоянні Samsung і Apple поки немає ніяких ознак прагнення сторін до врегулювання конфлікту. Більш того, перелік взаємних претензій продовжує розширюватися, поповнюючись новими позиціями.

Я вже їду!!!