Увага!5 грудня, у зв’язку із ремонтними роботами, від електропостачання будуть відключені житлові будинки та ОГД по вул. Генічеській, Смотрицькій, Таджицькій, Пархоменка з провулками та Гречаного.

На Бульварі оновлять каналізацію

Сьогодні секретар міської ради Віталій Михайлішин зустрівся з мешканцями Будинку №5а по Бульвару Героїв Сталінграду. Люди вже декілька років безрезультатно ведуть листування з чиновниками та комунальниками. Проблема полягає в тому, що два будинки 5а та 5б об’єднані між собою комунікаціями, але ресурсів цих комунікацій вистачає лише на один будинок.


Найбільше неприємностей мешканцям створює каналізація. Влітку неможливо відкрити вікна, підвал постійно затоплений, через високу вологість  дуже багато комарів, – скаржаться люди. Це відбувається через контрнахил каналізаційної труби і єдине вирішення цієї проблеми – зробити автономну каналізацію, – пояснюють фахівці.

 

«На сьогодні можна сказати, що ця проблема вже вирішена, – наголосив у розмові з місцевими мешканцями Віталій Михайлішин, - ми були тут зі спеціалістами, склали кошторис, вже є необхідна сума 60 000 грн, але погодні умови не дозволяли нам розпочати роботи. Я обіцяю, що до початку літа, все буде зроблено».
Також Віталій Михайлович пообіцяв розглянути й інші проблеми мешканців,  що, зокрема, стосувалися якості решти комунальних послуг в цьому районі та відсутності тут дитячого майданчика.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше