Субота, 17 August 2013
14:57:49

Папієв каже, що сніг пішов на користь Буковині

Окрім клопотів, сніг приніс багато користі для області, передусім для аграріїв - Михайло Папієв«Великий сніг, який випав на території Чернівецької області – а мова йде про місячну норму опадів - окрім клопотів та турбот для комунальних служб, незручностей автомобілістам приніс, водночас, багато користі, зокрема для аграріїв, оскільки можна розраховувати на добрий майбутній урожай, до того ж, у колодязях буковинців буде вода. З сніговими заметами ми впораємось, але зима без снігу - власне, не зима. Такому снігу радіти треба», - зазначив сьогодні, 10 грудня, голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв на апаратній нараді.

Він додав, що сніг на автошляхах краю прибирається і буде прибиратися, життєдяльність області не буде порушена. «Нам вдалось забезпечити практично безперебійний рух усіх видів транспорту автомагістралями регіону. Так, виникли затори на окремих проблемних ділянках, почасти з вини самих водіїв, але служби автодорожників спільно з рятувальниками розблокували рух. Сьогодні вони працюють в цілодобовому режимі», - підкреслив керівник крайової виконавчої влади.

Окрім цього, Михайло Папієв доручив комунальникам вже готуватись до танення снігу, що супроводжується появою бурульок на дахах будинків і створює небезпеку для людей . «Працівники житлово-комунального господарства краю повинні вже зараз мати у наявності усе необхідне спорядження для збивання бурульок та розчистки дахів», - підсумував керівник області.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Залишити коментар

за допомогою соціальних мереж, або анонімно

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше