Субота, 17 August 2013
14:57:54

Папієв наказав полагодити Чернівецькі мости

Сьогодні, 8 квітня, на апаратній нараді голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв доручив Службі автомобільних доріг негайно розпочати ремонт двох мостів краю – у с. Атаки та с. Звенячин, а також доріг місцевого та державного значення.

 «Кошти на ремонт мостів виділені, і треба негайно організувати там роботи. Чого ви чекаєте? Проїзд мостами через річку Дністер став небезпечним, тому я доручаю протягом тижня привести їх у належний стан.
 
Якщо цього не буде зроблено – подання на звільнення керівників автодору повинні бути у мене на столі. Погодні умови дозволяють проводити поточні та капітальні ремонти і на автошляхах регіону. Обов’язково потрібно визначити, які ділянки доріг області зараз у найгіршому стані і розпочати роботи там, взятися за покращення дорожнього полотна на автошляхах державного значення, особливо у напрямку Києва, та на магістралях, що ведуть до державних кордонів з Румунією і Молдовою», - підкреслив керівник виконавчої влади краю. 
 
За словами Михайла Папієва, дорожники повинні оперативно та максимально якісно відремонтувати мости і автошляхи області. «Ми знаємо, як вони іноді працюють - асфальт заливають у калюжі, але такого недбалого ставлення до роботи та до державних коштів у Чернівецькій області не повинно бути, і не змушуйте мене ставити над вами наглядачів, - наголосив Михайло Папієв. – Це сфера вашої особистої відповідальності». 
 
            Водночас, голова облдержадміністрації доручив своїм заступникам, головам районних державних адміністрацій та керівникам профільних управлінь максимально сприяти службі автодоріг та облавтодору в організації ремонтних робіт на автошляхах регіону, залученні комунальних підприємств, безробітних, територіальних громад до прибирання від сміття придорожніх зон відпочинку, кюветів, лісосмуг в межах населених пунктів.
 

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Залишити коментар

за допомогою соціальних мереж, або анонімно

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше