gototopgototop
На 17:00 Затор на вул. Фастівській

Папієв особисто приймав буковинців

vkontaktesmall facebanntweetti
До Папієва прийшло 73 людини

До Папієва прийшло 73 людини

Традиційно у першу середу місяця голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв провів особистий прийом громадян. Протягом дня до керівника крайової виконавчої влади звернулось 73 мешканці області.

Клопотання буковинців стосувалися, зокрема, земельних відносин, житлових проблем, надання матеріальної допомоги та допомоги на лікування, пенсійного забезпечення і працевлаштування.

Найбільше звернень було від чернівчан та жителів Кіцманського, Сторожинецького, Новоселицього, Герцаївського та Вижницького районів.

Окрім цього, мешканці області звертаються до голови обласної державної адміністрації Михайла Папієва через «губернаторський мобільний» телефон 091-33-111-33. З 2 квітня поточного року, відколи він був оприлюднений, станом на сьогодні на нього надійшло 1 тис. 228 дзвінків. Переважна більшість питань, з якими звертались буковинці до керівника крайової виконавчої влади, вирішувалась одразу в робочому порядку. За 444-ма дзвінками, питання яких потребували додаткового вивчення, заведено контрольно-реєстраційні картки та доручено відповідним підрозділам і установам надати відповіді заявникам з порушених у зверненнях питань.

Загалом особисто до голови облдержадміністрації Михайла Папієва з початку року на особистих прийомах та по мобільному зв’язку, включаючи колективні звернення громадян, звернулося 1 тис. 546 громадян. Найбільше до керівника крайової виконавчої влади звертаються жителі Чернівців - майже 42% усіх звернень, або 1 тис. 97 осіб. Багато звернень також від жителів Кіцманського, Вижницького, Сторожинецького та Глибоцького районів. Найчастіше порушуються питання соціального захисту, надання матеріальної допомоги на лікування та вирішення невідкладних соціально-побутових проблем, житлово-комунального господарства, перерахунку надбавок до пенсії та покращення житлових умов.

Щодо усіх проблемних питань, які були підняті під час особистого прийому громадян, Михайло Папієв дав доручення профільним структурним підрозділам облдержадміністрації та керівникам райдержадміністрацій оперативно їх вирішити. Всі звернення громадян знаходяться на особистому контролі голови облдержадміністрації Михайла Папієва до остаточного їх врегулювання.


Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo
Оберіть мову сайту: English Romanian Russian Ukrainian

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні суспільні новини

Нові підприємства в каталозі

1. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
2. Електронік.com.ua
    Адреса: вул. Ентузіастів, 2Ж
    Телефон: (0372) 585-0750,50-6850533
3. Оптика Люксор
    Адреса: пл. Соборна, 1
    Телефон: (0372)522410
4. Оптика Люксор
    Адреса: вул. Червоноармійська 71, ТЦ Майдан, 2-й пов.
5. Оптика Люксор
    Адреса: вул. Головна 265-а, ТРЦ DEPOt Center, 2-й пов.
Перейти в каталог

В кінотеатрах міста:


Сутінки. Світанок. Частина 2 Сутінки. Світанок. Частина 2
[ Переглядів:7 ]
Як по маслу Як по маслу
[ Переглядів:15 ]
Україно, goodbye. Альманах Україно, goodbye. Альманах
[ Переглядів:47 ]
Ральф Руйнівник (3D) Ральф Руйнівник (3D)
[ Переглядів:43 ]
Остання казка Рити Остання казка Рити
[ Переглядів:42 ]
007: Координати Скайфолл 007: Координати Скайфолл
[ Переглядів:60 ]
Монстри на канікулах Монстри на канікулах
[ Переглядів:105 ]
  • Як дізнатися свій родовід?

     Як дізнатися свій родовід?

    З чого почати пошуки своїх предків? Як дізнатися свій родовід? Наскільки далеко можна простежити свій рід? Ці питання хвилюють будь-якої людини незалежно від походження і положення в суспільстві. Родовід -…

  • Sega зробить нові ігри про Соніка

    Sega зробить нові ігри про Соніка

    Під час бесіди з журналістом видання Toys 'n' Playthings представник Sega Europe Сіссел Хенно (Sissel Henno) сказала , що компанія займається розробкою нових проектів у світі Sonic the Hedgehog.