gototopgototop

Новини партнерів

Папієв взяв під особистий контроль лікування постраждалих в наслідок ДТП в Румунії

fastivskaЗа повідомленням Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації, 5 червня на україно-румунському кордоні буковинські медики та начальник управління Ігор Шкробанець зустріли три реанімобілі з Румунії, які доставили вісьмох постраждалих внаслідок аварії в Румунії.

Напередодні до голови облдержадміністрації Михайла Папієва звернувся Надзвичайний і Повноважний посол України в Румунії Теофіл Бауер з проханням надати кваліфіковану та оперативну медичну допомогу українцям, які потрапили в аварію неподалік міста Фокшани на території Румунії.

Керівник крайової виконавчої влади доручив забезпечити належну медичну допомогу постраждалим та взяв це під особистий контроль. Головним управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації було вжито необхідних заходів, аби всі постраждалі отримали відповідне лікування та діагностування. Громадяни, яких транспортували з Румунії, зараз знаходяться в обласній лікарні швидкої медичної допомоги. Троє з них, після перевезення було направлено у реанімаційне відділення. Після їх діагностування та надання відповідної медичної допомоги, двоє із них переведено до відділення нейрохірургії. У цьому ж відділені та в хірургічному перебувають інші постраждалі. Медики оцінюють їх стан як середньої важкості. Постраждалі отримують належний догляд, необхідні медикаменти та медичне обслуговування. 
Одного учасника дорожньо-транспортної пригоди працівники медичного закладу вже виписали.

Коментарі  

 
0 #1 лікар 07.06.2012 17:51
Знову показуха та самопіар замість роботи. коли проста людина з Чернівців чи Заставни потрапляє в лікарню папієву та його компанії все одно. на таких людей начхати. А тут публічний резонанс, преса, телебачення. Чому би не пропіаритись. до речі окремі так звані "постраждалі" вже використовують момент - вимагають їжі з ресторану, транспортування додому на окремому літаку. При цьому погрожують персоналу, що повідомлять Папієва про "халатність" лікарів. Лікарня вже витратила 2-х місячний резерв коштів, що виділялись на всі ліки. Власне тільки троє постраждалих потребують стаціонарного лікування з приводу травми. Інші давно би могли їхати додому, але розкошувати у платних палатах на ресторанній їжі, заодно підлікуватись як у санаторії від хронічного холециститу чи гастриту і все це за безплатно.... чому би й ні?
Цитувати
 

Останні суспільні новини

Нові підприємства в каталозі

1. http://kzkecsvmqilf.com/
    Адреса: QKyPUSXwNbLndpX
    Телефон: 83114447650
2. "Авточистота" автомйка
    Адреса: Заводська 19-а
    Телефон: 050-73-5555-7
3. ТОВ "Енерджі авто"
    Адреса: вул.Коломийська, 9-В
    Телефон: 52-95-59, 095-044-6543
4. CH Company
    Адреса: площа Соборна буд.9
    Телефон: +380503746277
5. "CH Company"
    Адреса: площа Соборна 9
    Телефон: +380503746277
Перейти в каталог

В кінотеатрах міста:

Учитель на заміну Учитель на заміну
[ Переглядів:14 ]
Заручники РОКу Заручники РОКу
[ Переглядів:15 ]
Супер Майк Супер Майк
[ Переглядів:15 ]
Авраам Лінкольн: Мисливець на вампірів Авраам Лінкольн: Мисливець на вампірів
[ Переглядів:16 ]
Мистецтво кохати Мистецтво кохати
[ Переглядів:56 ]
Відважна 3D Відважна 3D
[ Переглядів:49 ]
Мадагаскар-3 3D Мадагаскар-3 3D
[ Переглядів:138 ]
Прометей 3D Прометей 3D
[ Переглядів:100 ]
Додати підприємство в Головний Каталог Підприємств БуковиниСтати другом Головного Чернівецького Порталу на FacebookПовідомити новину