Увага!5 грудня, у зв’язку із ремонтними роботами, від електропостачання будуть відключені житлові будинки та ОГД по вул. Генічеській, Смотрицькій, Таджицькій, Пархоменка з провулками та Гречаного.

Прокурор Буковини з перевіркою побував у Сокирянській ВК-67 відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області

17 вересня 2013 року прокурор Чернівецької області  Петро Коваль з перевіркою на предмет  додержання вимог чинного законодавства в діяльності адміністрації відвідав Сокирянську ВК-67. 
Під час  відвідання даної установи Петро Андрійович ознайомився із загальним станом справ у колонії, статистичними даними щодо кількості засуджених, які відбувають покарання, забезпечення їх роботою, кількістю хворих осіб. Після цього провів обхід окремих камер сектору максимального рівня безпеки та опитування осіб, що там утримуються, відвідав харчоблок  установи, медичну частину, виробничу зону тощо. 
 
ході перевірки особливу  увагу звернув  прокурор області на законність дій адміністрації щодо засуджених, їх матеріально-побутове забезпечення, медичне  обслуговування, як вирішуються адміністрацією установи їх заяви та скарги.  
 
Також особливу увагу було звернуто на гігеєчні умови проживання, зокрема перевірено наявність та справність фільтрів для води, що були встановлені зовсім недавно. 
 
Принагідно зазначимо, що протягом поточного та минулого років проведено ремонти в гуртожитках для проживання  засуджених. У пекарні установи  замінені вікна, завершено ремонт сантехніки. У будівлі тривалих побачень зроблено косметичний ремонт усіх житлових кімнат, встановлено склопакети та відремонтовано  підлогу в дитячій кімнаті. Також поновлені спецодяг та взуття засуджених, які працюють у господарчій обслузі та на виробництві, приведено у відповідність технічний стан вантажного автотранспорту. Усі виробничі приміщення забезпечені вогнегасниками й аптечками. Постійно вживаються заходи щодо ліквідації заборгованості по виплаті засудженими аліментів, їх заробітної плати.Проведені ремонти й у медичній частині, бані, пральні, перукарні установи, цеху для переробки сирих овочів, м’ясному та рибному цехах їдальні.  
 
Однак, незважаючи на певні позитивні зрушення, тут є ще чимало проблем та недоліків.  Зокрема,  те, що житлово-побутові умови засуджених, які утримуються в арештному домі на території колонії, не в повній мірі відповідають вимогам кримінально-виконавчого законодавства. Не дивлячись на досягнуте, в окремих приміщеннях установи потребує суттєвого покращення облаштування санвузлів, є необхідність у заміні зношених матраців, ковдр. Необхідно активніше залучати до праці засуджених, покращувати ефективність та  умови їх праці.
 
Продовжують мати місце й проблемні питання щодо додержання Основ законодавства України про охорону здоровя з питань медико-санітарного забезпечення засуджених, зокрема, укомплектування медичної частини установи відповідно до штатної потреби фаховими лікарями.
 
Вислухавши зауваження прокурора області, в.о. начальника Сокирянської ВК-67 підполковник внутрішньої служби Богачук Д.І. запевнив, що адміністрація установи докладе усіх зусиль, аби уже найближчим часом  усунути вказані недоліки.
 
Прес-служба прокуратури Чернівецької області  

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше