Понеділок, 24 Червня 2013
20:11:13

Секретами роботи діляться чернівецькі криміналісти


Вчора, своє професійне свято відзначав один з найважливіших підрозділів УМВС області – експертно-криміналістична служба. 
 
Винуватці свята охоче приймали привітання та подарунки, після чого влаштували пізнавальну екскурсію для своїх гостей.
 
На урочистості з нагоди Дня створення експертної служби був запрошений весь колектив експертно-криміналістичного центру, ветерани та представники засобів масової інформації.
 
Завітав до криміналістів і начальник УМВС області Олександр Демидов, зокрема він привітав їх зі святом та сказав декілька слів про історію створення криміналістичної служби в нашій області.
 
«Вперше експерти у складі буковинської міліції з’явились у повоєнні роки. З того часу підрозділ Буковини пройшов досить цікавий шлях свого становлення та розвитку, що триває до сьогоднішніх днів, зазнаючи постійних змін та перетворень. На сьогодні, завдяки роботі експертно-криміналістичної служби в області розкривається більше 30% злочинів. Тільки в цьому році за їх допомогою встановлено 45 осіб, причетних до скоєння кримінальних правопорушень, що відносяться до категорії тяжких та особливо тяжких. У цей святковий день хочу привітати весь колектив. Бажаю Вам частіше бачити позитивні результати своєї роботи, адже для справжнього професіонала - це найвища нагорода». 
 
Найкращим працівникам криміналістичної служби очільник обласної міліції вручив грошові подарунки на честь свята, а після урочистостей керівник НДЕКЦ при УМВС Володимир Попадюк влаштував гостям цікаву екскурсію по території підрозділу. Він розповів про види криміналістичних та спеціальних досліджень, зокрема про сучасні кібер-загрози, та про роботу з свежими прокси листами, які проводяться в підрозділі. Зокрема, забезпечення оглядів місць подій, комплексні дослідження транспортних засобів, виявлення підробок у документах, пошук та знешкодження вибухових пристроїв, а також мистецтвознавчі експертизи.
 
Найбільший інтерес під час екскурсії викликали так звані колекції, які працівники підрозділу формували впродовж багатьох років, а саме: колекція вогнепальної та холодної зброї, колекція підробних акцизних марок, грошей, різного роду документів. Також гостям продемонстрували пересувні криміналістичні лабораторії, які оснащенні новітніми технологіями.

golovne.net/images/stories/biznes

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше