Увага!Оголошено конкур на вакантну посаду директора міського департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин . Детальніше

Цього року оздоровлять 56 тис. буковинських дітей

ditu-konkyrsЦього року на Буковині оздоровленням та відпочинком буде охоплено 56 тис. дітей, що складає 61% від загальної кількості контингенту учнів. Про це повідомив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернівецькоїоблдержадміністрації Олександр Довганич сьогодні, 14 травня, під час традиційної селекторної прес-конференції.

«Основне завдання, яке ставиться Президентом України, – збереження та відновлення здоров'я дітей, організація якісного, безпечного, повноцінного оздоровлення та відпочинку», – сказав начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. За його словами, в цьому році планується охопити оздоровленням не менше 55% буковинських школярів, у тому числі 100% дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, 70% дітей із малозабезпечених сімей.


Він додав, що з бюджетів усіх рівнів для оздоровлення та відпочинку дітей планується виділити понад 19,7 млн. гривень. З метою якісної підготовки, вчасного початку оздоровчого періоду та визначення об’єму підготовчих робіт з 4 травня розпочато перевірку готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до роботи в літній період. Цього року в області з 1 по 10 червня планують розпочати роботу 432 (у 2011 році – 415) заклади оздоровлення та відпочинку, з яких 14 – стаціонарних, 394 – пришкільних таборів, 11 наметових та 13 – праці та відпочинку. Як відзначив Олександр Довганич, з 2008 року стан матеріально-технічної бази таборів суттєво покращено. Пільгова ціна у закладах оздоровлення та відпочинку залишатиметься на рівні минулого року і коливатиметься від 65 до 100 гривень, а в таборі «Буковинське Орлятко» вона навіть зменшилась на 10 гривень.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>
Joomla SEF URLs by Artio

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше