Телеканал ТВА припинив мовлення

29 листопада о 19.30 від ефіру у Чернівцях відключили телеканал ТВА у зв’язку із закінченням терміну дії ліцензії Нацради.
 
Працівники телеканалу записали відеозвернення до глядачів, в якому сповістили про припинення мовлення телеканалу. Із рішенням Нацради про відмову у продовженні ліцензії вони не згідні. 
 
«Сьогодні в 19.30 нас відключили від ефіру. Я працюю з найкращою командою, яка не збирається опускати руки і здаватись. Нацрада прийняла рішення на основі підроблених документів, не дала з ними ознайомитись і можливості захиститись», – написала в.о. гендиректора телеканалу ТВА Тата Кеплер у Facebook.
 
«Ми говорили зі спинами, ми намагалися зазирнути в очі, ми шукали юридичні механізми і домагалися вчинків, які відповідають совісті і здоровому глузду. Наші взаємини з посадовцями нагадували зустріч інтелектуала з бритоголовим бандитом в темному провулку. Журналісти дискутували, наводили аргументи, підбирали слова і намагалися донести найважливіше. Натомість, нас просто брутально придушили, наперед знаючи, що ми так і не будемо почуті владою. «ТВА» вимикають ефір. Чиновники роблять це з фірмовим нахабством і цілковитою впевненістю у своїй безкарності. Вони демонструють неповагу не лише до нас, працівників телеканалу, але й до Вас, громадян цієї країни, які для посадовців є не більше, ніж слухняним натовпом, наївним електоратом.», – заявили у своєму зверненні до глядачів журналісти ТВА.
 
«Колектив телеканалу «ТВА», власне, як і весь український народ, перестав грати роль інтелектуала в окулярах, що намагається довести щось гопнику. На кожен удар ми будемо бити у відповідь. Шановні біло-блакитні «реформатори», ви сподівалися, що нас знищите? Нічого не вийде. Ми продовжимо говорити правду! Ми знайдемо зручний формат для мовлення, вийдемо в мережу Інтернет, обійдемо всі бар’єри і перепони... Ви знущалися з українців і «перестаралися», викликавши хвилю обурення, яку вже не в силах зупинити. Українців вам цього не подарують. І будьте впевнені, ми не стерпимо вашої брутальності. Тож до зустрічі на майдані! До зустрічі в ефірі!», – йдеться у заяві колективу ТВА..
 
Разом з тиму у телеканалу з'явився новий сайт tva.ua, на якому планується продовжувати трансляцію телеканалу.До створення цього сайту залечені спеціалісти, що розробляли відомий російський портал о строительстве и инженерных системах 

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN Login1032 

людини читають наші новини на facebook

Стати другом і читати новини    

Нове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше