Четвер, 5 Вересеня 2013
08:49:06

Трохи про міст в Атаках

Потрапити в Чернівецьку область з території центральної України можна через 2-а основні мости, що сполучають Буковину з Хмельницькою та Тернопільською областями. Міст в селі Атаки нагадаю, почав буквально руйнуватися на початку квітня і тільки після цього розпочався його ремонт, який обіцяли завершити до кінця цього місяця.

 Зараз рух по ньому організований у реверсивному порядку і проїжджати ним можуть лише автомобілі вагою до 6-ти тон. Вантажівки рухаються мостом у Заліщиках. Але і він у аварійному стані, дорожнє покриття тут нагадує фронтову дорогу. Водії не добирають виразів, а область опинилася у своєрідній блокаді.

Вікто : "живу в Києві багато років, такого в столиці і близько немає. Мій колега розповідив, що ритуальная служба в Киеве, що здійснює чимало ресів не лише по столиці, а й по Україні була шокована такою дорогою.

Сумнозвісний міст у селі Атаки свого часу наробив галасу на усю Україну - його визнали аварійним тільки після того, як крізь дорожне покриття почав світитися Дністер. Тоді міст пообіцяли відремонтувати якнайшвидше, однак проблема була в перекритті руху. Тільки одна організація зі Сходу України - "Міст-1", взялася за відновлення дорожного покриття і одночасне укріплення самої конструкції, не перекриваючи рух повністю. Це унікальна технологія, згідно якої спочатку ведуться відновлювальні роботи, встановлюють бар'єрну огорожу, кладуть подушку, вже поклали гідроізоляцію. Наразі тут чекають асфальт для того, щоб завершити одну частину мосту і взятися за другу.

Завдяки поєднанню якості, з яким був збудований цей міст у 1959 році та сучасним технологіям, вантажопідйомність цього мосту збільшиться з 13 до 30 тон. Офіційне введення обох полос руху 300 метрового мосту запланували на день Незалежності - 24 серпня.

Дивитись на те, як майще впритул роз'їжджаються фури і автобуси, трохи лячно. Стояти на цьому мості - ще страшніше, він хитається, і чим більше транспорту, тим більше амплітуда коливань. Дорожне покриття розбите вщент, ями по метру в діаметрі і сантиметрів 10-15 вглиб. Водії - хто перший раз - в шоці, хто їздить постійно, каже, молиться щоб міст завалився не під ним.

Коли в середині квітня для автомобільного роху закрили міст в Атаках, весь важкий транспорт змушений їхати до Чернівців через Заліщики. Якщо і він не витримає, то Буковина перетвориться з "краю, де варто жити" на "край, куди не потрапити".

Надія Величко. Телеканал «Чекрнівці».

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Залишити коментар

за допомогою соціальних мереж, або анонімно

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше

Реклама: |