gototopgototop

У Чернівецькій області 42 відсотки хворих на кір неповнолітні

maska

maska

В останні місяці 2011 року і на даний час, в Україні спостерігається зростання захворюваності на кір, що розцінюється як черговий епідемічний підйом.
Не є виключенням і Чернівецька область, де рівень захворюваності оцінюється як середньої інтенсивності з тенденцією до зростання. Так, станом на 16.03.2012 року на території області зареєстровано 143 випадки підозри захворював на кір, з них діагноз кір лабораторно підтверджено у 40 хворих (28%). З числа захворілих – 60 дітей віком до 18 років, що складає 42%.

По кожному випадку підозри на кір фахівцями санітарно-епідеміологічної служби області здійснюється епідеміологічне розслідування з запровадженням протиепідемічних заходів.

Щотижнево проводяться засідання оперативного штабу при Головному управлінні охорони здоров’я ОДА та Чернівецькій обласній СЕС щодо впровадження заходів, спрямованих на мінімізацію поширення захворювання на кір на території Чернівецької області. На всіх адміністративних територіях області проведено засідання державних надзвичайних протиепідемічних комісій з прийняттям відповідних рішень.

Враховуючи можливість подальшого ускладнення епідемічної ситуації з кору, обласна санітарно-епідеміологічна служба рекомендує:

при появі перших ознак захворювання (підвищення температури, нежить, кон’юнктивіт) обмежити спілкування, користування громадським транспортом;
викликати лікаря додому для отримання кваліфікованої медичної допомоги та вирішення питання про доцільність госпіталізації.
Важливо! Єдиним методом специфічної профілактики залишається імунопрофілактика. Перше планове щеплення проти кору слід проводити в 1 рік, друге – у віці 6 років. Контактним особам (які не хворіли на кір і не були щеплені проти нього) щеплення здійснюють в перші три дні від моменту контакту з хворим.


Головний державний санітарний лікар – Гопко Н.В.
Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo
Оберіть мову сайту: English Romanian Russian Ukrainian

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні суспільні новини

Нові підприємства в каталозі

1. Юридична компанія "ЮВОС"
    Адреса: Проспект Незалежності 127Б
    Телефон: 0501061318,
2. Світ Доріг. Туристична агенція
    Адреса: Університетська,11
    Телефон: 90-75-57
3. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
4. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
5. Електронік.com.ua
    Адреса: вул. Ентузіастів, 2Ж
    Телефон: (0372) 585-0750,50-6850533
Перейти в каталог

В кінотеатрах міста:


  • Як навчитись плавати

    Як навчитись плавати

    Влітку практично всі ходять на пляж. 30-ти градусна спека, сонце так смажить, що і на лавку не сядеш, і пляж здається ідеальним проведенням часу. Тим прикріше, якщо ви не вмієте…

  • Що таке електронні квитки

    Що таке електронні квитки

    Електронний квиток, або як його ще називають "e-ticket" - це електронна версія паперового авіа, або квитка на інший вид транспорту, хоча для зручності ми будемо розглядати саме авіаквитки.