Увага!5 грудня, у зв’язку із ремонтними роботами, від електропостачання будуть відключені житлові будинки та ОГД по вул. Генічеській, Смотрицькій, Таджицькій, Пархоменка з провулками та Гречаного.

В Чернівці іде похолодання

В Чернівцях прогнозують похолодання. А у зв’язку із зниженням температур повітря в лікарні швидкої медичної допомоги нам повідомили про перший, цієї зими, випадок обмороження. Як вберегтись від переохолодження протестувальникам, які по кілька годин стоять на одному місці і які температури повітря прогнозує Чернівецька метеослужба вже найближчим часом?

Похолодання в Чернівцях та області очкують з 10го і по 14те грудня. Так нас запевнила начальник відділу метеопрогнозів Чернівецького гідрометеоцентру. Зокрема в цих числах денні температури будуть знижуватись до -2,-3 градусів. Нічні температури сягатимуть до 8 градусів морозу. До цього ж часу вночі прогнозують від -1 до -6 градусів, вдень же очікується від 1 морозу до 1 градуса тепла..

Євгенія Прохоренко, начальник відділу метеопрогнозів Чернівецького гідрометеоцентру: «Найближчим часом очікується надходження холодних повітряних мас з північної Атлантики. Це буде відчутно тим, що буде посилення вітру, яке вже сьогодні розпочалось до 15-20 м/с і воно буде зберігатись протягом 6-7. Часом буде невеликий сніг».

Не зважаючи на те, що до Чернівців поки що не дійшли сильні морози і вдень температури повітря переважно плюсові, або ж близькі до 0 градусів в області вже зафіксований перший випадок обмороження кінцівки. А отже тим, хто зараз протестує на Євромайданах необхідно бути обачними оскільки обмороження може наступити і при 5 градусах тепла, якщо людина тривалий час не рухається або ж взута в тісне взуття.

Мирослав Малейкий, завідувач опікового відділення лікарні "Швидкої медичної допомоги": «Тим хто стоїть на майданах чи довготривало перебуває на холоді взяти на низ одіти шкарпетку бавовняну, потім можна обмотати чи паперовою серветкою і зверху ще одну щерстяну. Можна взяти бавовняну шкарпетку, зверху звичайний целофановий пакетик за 1 копійку, а зверху знову ж таки. Йде подвійний ефект. Т-то не йде втрата тепла і не проходить всередину промокання».

До речі, тим, хто тривалий час стоїть на одному місці при температурі повітря + 5 та нижче загрожує ефект траншейної ступні. Його спричиняє недостатнє кровопостачання і це призводить до переохолодження і обмороження кінцівок: пальців ніг та рук. Якщо відчуваєте перші симптоми обмороження одразу ж зайдіть в тепле приміщення. Після чого потрібно легкими рухами розтерти уражену ділянку, потім необхідно зігрітись теплим потоком повітря, для цього можна використати навіть звичайний фен.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше