Увага!Оголошено конкур на вакантну посаду директора міського департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин . Детальніше

В Чернівцях крадія кольорових металів вбило струмом

Фатально завершився похід за кольоровим металом для жителя Чернівців. Чоловік вирішив заробити на продажі кольорового металу. 

Шукав його у трансформаторних підстанціях. Встиг обікрасти принаймні два таких об’єкти, на наступному на нього вже чатувала небезпека. Крадія смертельно вразило струмом. Дим помітили мешканці сусідніх будинків і одразу ж викликали рятувальників. Ті вже всередині підстанції виявили обгорілий труп чоловіка. Відтак, на місце виїхали ще правоохоронці, електрики та наші журналісти.

З самого ранку біля трансформаторної підстанції між багатоповерхівками зібрався натовп людей. Ще вночі, близько другої години, пригадують мешканці, на кілька хвилин у оселях зникло світло. А вже вранці під вікнами помітили густий дим.

Олександр, мешканець будинку: «Диміло, я думав взагалі, що трансформатор загорівся. Бо диміло з боку даху, з тої сторони десь. Думав, що може зверху десь так візуально. Потім бачив, що пожежники під’їхали. Далі коли назад ішов, то побачив, що така от ситуація».

Всередині підстанції нічого не горіло, рятувальники в приміщенні виявили труп людини. Тіло ще диміло, тож довелося скористатися ще вогнегасником. Як туди могла потрапити людина – працівники обленерго розводять руками. Запевняють, двері тут завжди були зачинені на ключ.

Іван ПРИДІЙ, електромонтер: «У нього цілий комплект наших підстанційних ключів, навіть краще виготовлених, ніж наші. Видимо, людина готувалася до цього».

У цьому місці,розповіли мешканці, час від часу полюбляють збиратися безхатченки. Тому підозра одразу ж впала на когось із них.

Олександр, мешканець будинку: «Збираються тут безхатченки, часто на них і кричав, що нужду свою справляли тут. А я ще й кричав, дивіться, акуратно, бо може ще током вдарити».

І током таки вдарило, щоправда кого саме – чи безхатченка, чи якогось сім’янина – поки що невідомо. Після огляду місця експерти з’ясували – всередину підстанції чоловік вліз, аби викрасти кольоровий метал і в подальшому його продати. Та довести свою справу до кінця крадієві не вдалося. Його вразив струм, повз тіло пройшло майже 400 вольт. Це низька напруга, розповіли електрики, але від людини залишилися лише обгорілі останки.

Іван ПРИДІЙ, електромонтер: «Він не міг відірватися, струмом як зчепився. Бо тримав ключі, він працював. Відкручував рухомі ножі рубильника. Це кольорові метали, мідь. Частини рубильника виконані з міді – ножі,губки,виконані з чистої міді. По всій вірогідності,він зняв таке і на інших підстанціях, бо в кульку було вже два комплекти знятих раніше таких запчастин рубильника».

Сморід всередині приміщення був настільки сильний, що правоохоронцям довелося знімати верхній одяг. До того ж, час від часу, коли загортали обгорілого трупа в поліетиленовий пакет, вибігали надвір вдихнути свіжого повітря.

Олександр ХМЕЛЬ, журналіст: «Тепер правоохоронці встановлюватимуть особу загиблої людини. Вони сподіваються,що найближчим часом про зникнення свого родича до них надійде заява».

Олександр Хмель. Телеканал "Чернівці".

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>
Joomla SEF URLs by Artio

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше