Увага!5 грудня, у зв’язку із ремонтними роботами, від електропостачання будуть відключені житлові будинки та ОГД по вул. Генічеській, Смотрицькій, Таджицькій, Пархоменка з провулками та Гречаного.

В Чернівцях можливо з'явиться притулок для тварин

sobaka3Чернівці мають шанс виграти міжнародний грант на будівництво притулку для бездомних тварин

Про це повідомив на спеціальній нараді із заступником міського голови Василем Тимофєєвим директор Буковинського центру реконструкції та розвитку Ярослав Кирпушко.
«На замовлення міської ради та департаменту економіки облдержадміністрації ми розробили концептуальну ноту, яка перемогла у конкурсі. – Розповідає пан Кирпушко, – невдовзі на нас чекає фінальний етап».

У разі перемоги розробники проекту отримають близько 500 тисяч євро. Ці кошти буде розподілено між Чернівцями та партнерами із Сучави (Румунія) та Бєльців (Молдова).
«На сьогодні кількість собачих зграй у місті досягла критичної межі, – каже заступник міського голови Василь Тимофєєв. – Деякі з тварин є носіями різних інфекцій. Тому прерогативним є відкриття пункту стерилізації. За перші 5 років його діяльності популяція бездомних собак суттєво зменшиться. І це буде більш ефективний засіб, аніж відстріл. За умовами конкурсу необхідно до отримання коштів стерилізувати 2000 собак. Тож ми готуватимемо відповідний бюджетний запит, щоби здійснити перший етап вводу в експлуатацію притулку для тварин уже наступного року».
Першочергово буде відкрито центр стерилізації і вакцинації собак. Проводиметься реєстрація домашніх тварин. Також передбачені навчальні курси для ветеринарів.
Спеціальна робоча група вивчатиме досвід Миколаєва, який розпочинає будівництво подібного притулку, а також Сучави, де існує діюча резервація для тварин.

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше