gototopgototop
На 13:00 Затор на вул.Головній, від вул.О.Гузар до Ентузіастів. Затор на вул.Руській від Винниченко і до Гравітону. Затор на вул.Хотиснькій в районі вул.Енергетичної

В Чернівцях продовжують роздавати соціальні проїзні квитки

vkontaktesmall facebanntweetti
В Чернівцях побільшає "соціальних" квитків

В Чернівцях побільшає "соціальних" квитків

В Чернівцях продовжують роздавати соціальні проїзні квитки. З першого дня місяця Віталій Михайлішин розпочав видавати пенсіонерам картки, які дають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті з 10 ранку до 3ї години дня. Він також повідомив, що розглядає питання про продовження часу проїзду з цими проїзними.

В Чернівцях розпочалась друга хвиля видачі соціальних проїзних. З’їздити до лікаря, на базар, в аптеку чи до родичів і половини пенсії як не було. Задля зручності чернівецьких пенсіонерів за ініціативи Віталія Михайлішина у місті запровадили соціальний проїзний квиток. Тепер для того аби проїхати кілька зупинок, пенсіонерам не потрібно чекати на колись єдиний безкоштовний для них транспорт - тролейбус.

Тетяна Шинкарюк, пенсіонерка: «Дуже задоволена, я їжджу маршрутками в поліклініку і до дітей часто їду вони вони живуть на Гайдара і дуже хорошо шо от так за нас подбали»

Водії маршрутних таксі кажуть, що в день пільговиків вистачає, пенсіонери активно користуються можливістю безкоштовного проїзду.

Віктор, водій маршрутного таксі: «Ну не рахуєш але у вихідний день трошки більше, в робочий трохи менше, їдуть. Не відмовляєте? – нет. Ніколи не відмовляєм, хто просить, хто показує всігда всі їдуть».

Віталій Михайлішин завітав до першотравневої райради для того, щоб проконтролювати видачу соціальних проїзних, поспілкуватись з пенсіонерами та, за можливості, допомогти вирішити їхні проблеми.

Віталій Михайлішин, секретар чернівецької міської ради: «Перед тим як ми почали ми почали ще з 2011 року повністю спілкувались хз перевізниками, знаходили такий компроміс щоб був взаємовигідний в першу чергу для перевізників, т-що ви знаєте, що всі маршрути в нас приватні і для того, щоб не обмежувати наших пенсіонерів і людей котрим потрібна ця допомога».

Загалом під час першої хвилі видачі соціальних проїзних було вручено більше 5,5 тисяч квитків, під час другої ж Віталій Михайлішин планує роздати близько 15 тисяч таких проїзних. Наступним етапом очільник міста планує подовжити час безкоштовного проїзду за соціальними проїзними та запровадити пільгові квитки для школярів. Задля цього Віталій Михайлішин вже у наступному році має намір залучити підтримку з боку держави.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".


                                                                                                                                                        rekllogo
Оберіть мову сайту: English Romanian Russian Ukrainian

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні суспільні новини

Нові підприємства в каталозі

1. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
2. Електронік.com.ua
    Адреса: вул. Ентузіастів, 2Ж
    Телефон: (0372) 585-0750,50-6850533
3. Оптика Люксор
    Адреса: пл. Соборна, 1
    Телефон: (0372)522410
4. Оптика Люксор
    Адреса: вул. Червоноармійська 71, ТЦ Майдан, 2-й пов.
5. Оптика Люксор
    Адреса: вул. Головна 265-а, ТРЦ DEPOt Center, 2-й пов.
Перейти в каталог

В кінотеатрах міста:


Сутінки. Світанок. Частина 2 Сутінки. Світанок. Частина 2
[ Переглядів:3 ]
Як по маслу Як по маслу
[ Переглядів:14 ]
Україно, goodbye. Альманах Україно, goodbye. Альманах
[ Переглядів:47 ]
Ральф Руйнівник (3D) Ральф Руйнівник (3D)
[ Переглядів:43 ]
Остання казка Рити Остання казка Рити
[ Переглядів:42 ]
007: Координати Скайфолл 007: Координати Скайфолл
[ Переглядів:60 ]
Монстри на канікулах Монстри на канікулах
[ Переглядів:105 ]
  • Як дізнатися свій родовід?

     Як дізнатися свій родовід?

    З чого почати пошуки своїх предків? Як дізнатися свій родовід? Наскільки далеко можна простежити свій рід? Ці питання хвилюють будь-якої людини незалежно від походження і положення в суспільстві. Родовід -…

  • Sega зробить нові ігри про Соніка

    Sega зробить нові ігри про Соніка

    Під час бесіди з журналістом видання Toys 'n' Playthings представник Sega Europe Сіссел Хенно (Sissel Henno) сказала , що компанія займається розробкою нових проектів у світі Sonic the Hedgehog.