В Чернівцях скоро завершать 2-х річний ремонт вулиці

Вулиця Богдана Хмельницького вже незабаром стане проїзною. Принаймні так запевняють чернівецькі чиновники. Нагадаємо, що цю вулицю почали ремонтувати близько 2х років тому, на цей момент на Богдана Хмельницького вже замінили частину мереж.

Люди обурюються, робочі працюють. Саме так проходять ремонтні роботи на вулиці Богдана Хмельницького. Мешканці цієї вулиці розуміють, що ці роботи були необхідні. Проте невдоволені строками їх виконання.

-         «Дуже погано, дуже і грязюка тут по-перше і це вже неможливо вже відколи ремонт цей робиться. Це взагалі не вкладається ні в які рамки».

-         «То, что делается оно хорошо, но как оно делается, п-что сейчас снег ударит и оно так будет всю зиму стоять, поэтому нужны темпы».

Чиновники ж розповідають, що найближчим часом проїжджу частину Богдана Хмельницького засиплять. Зокрема ці роботи вже розпочаті, робітники спочатку засипають газові мережі піском, після чого самі траншеї заповнюють гравієм. Як нам розповів Дмитро Сірман, роботи по засипці вулиці затягнулись через те, що фірма яка возила з Прута гравій наштовхнулась на артснаряди часів 1ї світової війни, через що темпи уповільнились.

Дмитро Сірман, директор департаменту ЖКГ міста: «Я розумію справедливе обурення мешканців цієї вулиці, але це ремонтні роботи, на жаль не все можна передбачити, або так якби ми хотіли».

Після завершення робіт по засипці вулиці Богдана Хмельницького нею зможе рухатись транспорт таким чином розвантажуючи центральну частину міста.

Дмитро Сірман, директор департаменту ЖКГ міста: «Наша задача якнайскорішими темпами завершити ці роботи в плані щоби вона була проїжджа. Спрофілювати. Тому що чекаємо снігу і момент перекриття центральної частини рух транспорту пішов цією вулицею. Ще роботи ведуться і ще є добрий кусок роботи, стараємось щоб найближчими днями завершити роботи».

Вже весною вулицю знову розкопають і продовжать тут ремонтні роботи. Зокрема будуть проведені роботи по облаштуванню дощоприймальної каналізації і по водопроводу. Зокрема щодо останнього роботи проводитимуть в частині від вулиці Горького до Університетської. Що ж до завершення капітального ремонту Богдана Хмельницького – то його планують завершити вже наступного року.

Дар’я Товпіч. Телеканал "Чернівці".

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Новини партнерів

RizVN Login