Нетрадиційна медицина: лікування глиною

Лікування глиноюВідомо, що глина cтимулює роботу слизової оболонки травного тракту, також глина нормалізує функції роботи кишечника. Застосування глини в якості терапії, для всіх травних захворювань, дає відмінні результати. Для лікування кишечника та шлунка, глину вживають всередину. Варто зауважити, що велика частина людей не зовсім здорові, так як в організмі накопичуються шлаки, це стосується як жителів сільських місцевостей, так і міських. Для виведення шлаків і поновлення організму зсередини, вживання глини всередину у вигляді порошку необхідні.Дія глини. Переконатися, в очисних і дезінфікуючих властивостях глини ви можете самі,хоча лечение в домашних условиях може бути небезпечним, обов'язково порадьтесь з лікарем. Як кажуть люди,всього після кількох прийомів глини у всередину. Зміниться колір сечі, вона стане каламутною, кал придбає темний колір. Ці ознаки і говорять про те, що глина почала діяти, вбираючи в себе накопичені токсини і виводячи їх з організму. Тривалий прийом глини, зможе нормалізувати роботу організму, і якісно його очистити, ви самі зрозумієте, коли це станеться, сеча стане бурштинового прозорого кольору, а кал буде природного темно-жовтого кольору, без запаху, так як глина забере в себе всі отруйні гази.

На початку лікування глиною, може з'явитися відчуття, що хвороба загострилася, так як самопочуття погіршилося. Це не так! Таке відбувається тому, що глина починає витягувати весь «бруд», та токсини з організму, і виводити їх, оздоровлюючи організм. Дуже корисно лікуватися глиною вагітним жінкам, а також жінкам, що годують грудним матерям. Відомо, що для того щоб зробити напій стерильним, в нього достатньо просто додати трішки глини. Глину слід використовувати під час різних епідемій, в якості бактерицидного засобу.

Застосування: Лікування глиною починають з 1/3 чайної ложки і поступово доводять до цілої чайної ложки. Приймають глину 2 рази на день, вранці і ввечері по чайній ложці, за годину до їжі. Глину слід розбавляти в воді, у співвідношенні 1:10. Курс лікування глиною може тривати хоч цілий рік, але обов'язково уривчасто. Зазвичай 21 день приймають глину, а потім роблять перерву на 10 днів. Потім знову повторюємо курс.

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN Login989 

людей читають наші новини на facebook

Стати другом і читати новини    

Нове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше