gototopgototop
На 13:00 Тягнучка від мосту далі по вул.Гагаріна і по Головній до вул.Б.Хмельницького. Тягнучка по вул.Головній від вул.О.Гузар до вул.Кохановського.Затори на вул.Червоноармійській, від вул.Садової до пл.Соборної

Українці хворіють через депресію

vkontaktesmall facebanntweetti
liksarnja_cherga

liksarnja_cherga

Понад 50% українців не можуть назвати себе здоровими, свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології.

За словами медиків, головна причина хворобливості українців - хронічна депресія. В основному люди хворіють через апатичне ставлення до власного здоров'я.

Втім, за словами експертів, поки здоров'я громадян не входить в пріоритети влади, чисельність хворих не зменшиться.

За словами заслуженого лікаря України, професора Ольги Богомолець, щорічно здоров'я українців погіршується через погану екологію, високий показник алкоголізму серед населення і, як наслідок - розвиток різноманітних епідемій. Проте, наголошує фахівець, 90% хвороб українців спровоковані власним небажанням людей бачити себе здоровими.

Богомолець наголошує, що в Україні відсутня не просто культура здоров'я, але відсутнє бачення свого майбутнього в Україні. "Як наслідок, особливо серед чоловіків, - високий рівень алкоголізму та куріння. Все це пов'язано з хронічною депресією населення країни", - заявила вона.

За даними агентства Bloomberg, в рейтингу країн світу за станом здоров'я Україна посідає 99 місце. Як розповів голова Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я України Олег Мусій, така позиція України у світі є цілком закономірною. Українці не отримують необхідну медичну допомогу через відсутність необхідного фінансування медицини, зазначив він в інтерв'ю Українській службі Радіо Свобода.

На охорону здоров'я в Україні держава виділяє всього 3,5% ВВП. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я, якщо фінансування менш ніж 6%, система охорони здоров'я в принципі не може існувати.

Водночас, в Адміністрації Президента запевняють, що реформування системи охорони здоров'я має величезне значення для влади. Медична реформа розпочалася минулого року пілотними проектами в Донецькій, Дніпропетровській, Вінницькій областях та у Києві. Втім, за словами колишнього міністра охорони здоров'я Миколи Поліщука, про реформування медицини багато говорять, але на практиці змін майже немає.

За прогнозами, які оприлюднила глава парламентського комітету з питань охорони здоров'я, депутат від ПР Тетяна Бахтєєва, через 10 років чисельність населення України становитиме 38 мільйонів. Якщо такі тенденції збережуться, то через півстоліття українців залишиться не більш як 12 мільйонів.

Зазначимо, що в Україні, за даними Міністерства охорони здоров'я, також зафіксована тенденція до зменшення кількості здорових дітей.

Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні новини галузі здоров'я

Нові підприємства в каталозі

1. Авіатур, Чернівецька філія
    Адреса: вул. Головна, 128
    Телефон: 72481, 40332, 42538
2. Поехали с нами
    Адреса: площа Соборна, 10
    Телефон: 513133, 0500701060
3. Туристичне агентство "Калейдоскоп"
    Адреса: вул. Червоноармійська, 4, офіс №20
    Телефон: 552604, 0501320362
4. Авіакомпанія Буковина
    Телефон: 43211, 43214
5. Аеро Люкс Тревел
    Адреса: вул. Гайдара, 2-А
    Телефон: 900771, 900772, 545070, 0949912771
Перейти в каталог

В кінотеатрах міста:


Як по маслу Як по маслу
[ Переглядів:4 ]
Україно, goodbye. Альманах Україно, goodbye. Альманах
[ Переглядів:39 ]
Ральф Руйнівник (3D) Ральф Руйнівник (3D)
[ Переглядів:36 ]
Остання казка Рити Остання казка Рити
[ Переглядів:34 ]
007: Координати Скайфолл 007: Координати Скайфолл
[ Переглядів:49 ]
Астерікс і Обелікс в Британії Астерікс і Обелікс в Британії
[ Переглядів:70 ]
Паранормальне явище-4 Паранормальне явище-4
[ Переглядів:81 ]
Монстри на канікулах (3D) Монстри на канікулах (3D)
[ Переглядів:99 ]
  • Вчимося правильно повертати взимку

    Вчимося правильно повертати взимку

    Поворот взимку - основна проблема, якщо ви не досвідчений автогонщик. Зима для спортсменів тільки в радість. Заноси для них - звичне і корисне явище, а відпрацьовувати його на льоду набагато…