gototopgototop
На 12:00 Великий затор на вул.Хотинській та вул.Калинівській

Як користуватись мотоциклом взимку


Мотоцикл взимку

Мотоцикл взимку

Їзда на мотоциклі взимку - цілком нормальне явище, ніякий не "екстрим". Можна навіть сказати таке, що деякі власники мотоциклів їздять на них тільки взимку! Це, звичайно, рибалки - влітку до річки можна доїхати і на машині, а от штовхати її по снігу - не таке вже й задоволення. Справедливості заради додамо, що всі вони їздять на мотоциклах з колясками - треба ж кудись покласти пристосування для лову риби, горілку та інше. 

Якщо влітку модно дозволити собі їздити на не ідеально працюючому мотоциклі, то взимку - ні. І головне в цю пору не забудьте про экиперовку для мотоциклистов.Двигун повинен заводитися в будь-яку погоду. Акумулятор може недозаряжаться через низькі температури, так що раз на тиждень його треба заряджати. Масло в картері краще взяти пожиже, або просто залити туди трохи гасу, а навесні залити нормальне. Тросики обов'язково змастити, найкраще кремнієорганічним (силіконовим) мастилом - на морозі вони можуть примерзнути або стати "гумовими". Якщо є кожухи карбюратора, то обов'язково їх поставити - під час стоянки на вулиці сніг потрапляє в карбюратор, потім тане і залишається в поплавковій камері. 

Запуск мотоцикла. Як показала практика, до -15 градусів будь яка мототехніка заводиться безпроблемно. Далі - гірше. Не рекомендується гріти картер, нетрба привчати до цього двигун. Краще розігріти свічку. Як правило, для відрегульованого двигуна цього достатньо. 

Заводьте мотоцикл обережно. Спочатку кілька разів прокачайте кікстартер. Потім відкрийте бензокраник, підкачайте бензин втопленням поплавка. Коректор поки не чіпайте. Заводьте двигун на малому газу, не більше 1/4. Коли він заведеться (а він заведеться), тоді можна додати газу і трохи пограти підсосом. Трохи - тому, що у вас і так збагачена суміш за рахунок регулювання карбюратора. Якщо движок упирається в своєму небажанні заводитися, тоді можете спробувати ще збагатити суміш паливним коректором. Але будьте уважні - холодну свічку дуже часто заливає бензином. Так що, якщо мотор не заводиться, краще викрутити і подивитися свічку. Якщо вона суха - відкрити газ, прокачати двигун і після цього залити кілька (залежно від об'єму двигуна) кубиків бензину. Після цього двигун не може не завестися. Якщо свічка сира - міняйте її на запасну. 

 

Все про:
                                                                                                                                                        rekllogo

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні ІТ новини

Нові підприємства в каталозі

1. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ФРІ-ФАЙТУ ТА КОНТАКТНИХ ЄДИНОБОРСТВ"
    Адреса: вул. Нагірна, 7
    Телефон: 0994209143, 0667335423
2. Rent Car Chernivtsi
    Адреса: вул. Гайдара, 1"з"
    Телефон: (050) 999 99 13,(0372) 52 52 13, (097) 100 72 27
3. Електронік.com.ua
    Адреса: вул. Ентузіастів, 2Ж
    Телефон: (0372) 585-0750,50-6850533
4. Оптика Люксор
    Адреса: пл. Соборна, 1
    Телефон: (0372)522410
5. Оптика Люксор
    Адреса: вул. Червоноармійська 71, ТЦ Майдан, 2-й пов.
Перейти в каталог
  • Переваги металевих броньованих дверей

    Переваги металевих броньованих дверей

    Незважаючи на те що сучасне життя диктує свої умови, любителі натуральних матеріалів, і особливо дерева, вибираючи вхідні двері , звичайно ж, виберуть дерев'яні. А ті люди, які люблять все найсучасніше,…

  • Судова тяганина між Apple і Samsung набирає обертів

    Судова тяганина між Apple і Samsung набирає обертів

    У патентному протистоянні Samsung і Apple поки немає ніяких ознак прагнення сторін до врегулювання конфлікту. Більш того, перелік взаємних претензій продовжує розширюватися, поповнюючись новими позиціями.