gototopgototop

Як правильно вибрати планшет для роботи

planshetІнформаційні технології все сильніше входять в наше життя,те що здавалось нам раніше за межами фантастики, сьогодні звичайна річ, яка є майжу у кожної дитини. Сьогодні батьки купують мобільнийтелефон своєму чаду коли він лише іде в перший клас, хоча ще декілька років тому коли твій однокласник приносив до школи таку цяцьку це вважалось чимось неймовірним і піднімало його статус до небес.

Зараз кількість гаджетів настільки велика, що простому покупцю дуже легко заплутатись у всій цій різномінітності планшетів, ноутбуків, мобільних телефонів, а ще важче не прогадати з ціною.

На зміну класичним сопособам покупки у звичайному магазині все частіше приходять покупки в інтернет магазинах, скажімо в одного з лідерів ринку mo.ua,вибір планшетів та ноутбуків там просто вражає.

Значним плюсом купівлі товару через інтернет є його ціна. Яка зачастіше є на 10-15% нижчою ніж у магазинах вашого міста. З мінусів- неможливість потримати товар в руках, покрутити його, подивитись чи він підходить саме вам, адеже планшет  це доволі індитвідуальна річ.

Уважно підходьте до питання діагоналі екрану планшету, адже якщо вона буде занадто мала, вам буде не зручно читати з нього, та робити інші ділові операції, в протилежному випадку вам буде не зручно його транспортувати.

Детально читайте характеристики пристрою, ємність аккумулятору, пам’ять та частоту процесора, адже це все вплине на швидкість та час роботи гаджету.


Поділитись новиною з друзями:

Останні ІТ новини

Нові підприємства в каталозі

1. ЕТНОГРАФІЧНИЙ МУЗЕЙ Чернів. нац. ун-ту ім. Ю. Федьковича
    Адреса: вул. Кафедральна, 2
    Телефон: (0372) 522175
2. АПТЕКА-МУЗЕЙ № 2, МКП
    Адреса: вул. Ольги Кобилянської, 43
    Телефон: (0372) 522324
3. Чернівецький Обласний Художній Музей
    Адреса: пл. Центральна, 10
    Телефон: (0372) 524106
4. Чернівецький Обласний Музей Народної Архітектури Та Побуту
    Адреса: вул. Світловодська, 2
    Телефон: (0372) 907071, (0372) 907073
5. Чернівецький Обласний Меморіальний Музей Володимира Івасюка
    Телефон: (0372) 550889
Перейти в каталог
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
  • Як правильно вибрати планшет для роботи

    Як правильно вибрати планшет для роботи

    Інформаційні технології все сильніше входять в наше життя,те що здавалось нам раніше за межами фантастики, сьогодні звичайна річ, яка є майжу у кожної дитини. Сьогодні батьки купують мобільнийтелефон своєму чаду…

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
  • Как провести отпуск?

    Как и где провести отпуск? Об этом задумывается любой человек хотя бы единожды в год. Кто-то хочет тишины и уединения с природой, кому-то интересен активный отдых. Кто-то выбирает автобусные туры,…