gototopgototop
На 19:30 Затор на вул.Червоноармійській, від пл.Соборної до "Майдану". Перекрито рух на вул.Буковинській

Іран заблокував Google та готує власну мережу Інтранет

vkontaktesmall facebanntweetti
google

google

Влада Ірану обмежили доступ до пошукача Google Search і поштового сервісу Gmail.Про це повідомив в минулу неділю високопоставлений чиновник Абдул Самад Хорамабаді (Abdul Samad Khoramabadi), відповідальний, за даними іранського агентства новин Iranian Labour News Agency (ILNA), за ведення онлайн-цензури і боротьбу з кіберзлочинністю в країні.

 

«Google і Gmail будуть проходити фільтрацію по всій країні надалі до подальшого повідомлення", - заявив Хорамабаді. Наскільки довго триватиме цензура, він не повідомив.

 

Агентство ILNA стверджує, що дана міра є реакцією офіційного Ірану на відмову Google видалити з YouTube анти-ісламський фільм «Невинність мусульман» (Innocence of Muslims), що став причиною хвилювань в арабському світі.

 

В даний час, згідно з даними BBC Persian, пошуковик Google Search доступний для іранських користувачів, але не функціонує належним чином. При спробі скористатися сервісом, він попросту зависає. Доступ до аккаунту Gmail в Ірані зараз можливий тільки при використанні віртуальної приватної мережі (VPN).

 

«Багато іранців вже використовують VPN, щоб обійти обмеження уряду при доступі до інших західних сайтів», - повідомив іранський консультант по телекомунікаційним послугам Махмуд Таджалі Мехр (Mahmood Tajali Mehr). На його думку, блокування Google Search і Gmail є наступним кроком по створенню обіцяної іранським урядом власної загальнонаціональної мережі Інтранет, яка дозволить контролювати весь трафік, що надходить ззовні. Програма створення загальнонаціональної мережі розрахована на три роки.


                                                                                                                                                        rekllogo

Опитування

Ви купували щось в інтернеті?
 

Останні ІТ новини

Нові підприємства в каталозі

1. Авіатур, Чернівецька філія
    Адреса: вул. Головна, 128
    Телефон: 72481, 40332, 42538
2. Поехали с нами
    Адреса: площа Соборна, 10
    Телефон: 513133, 0500701060
3. Туристичне агентство "Калейдоскоп"
    Адреса: вул. Червоноармійська, 4, офіс №20
    Телефон: 552604, 0501320362
4. Авіакомпанія Буковина
    Телефон: 43211, 43214
5. Аеро Люкс Тревел
    Адреса: вул. Гайдара, 2-А
    Телефон: 900771, 900772, 545070, 0949912771
Перейти в каталог
  • Як дізнатися свій родовід?

     Як дізнатися свій родовід?

    З чого почати пошуки своїх предків? Як дізнатися свій родовід? Наскільки далеко можна простежити свій рід? Ці питання хвилюють будь-якої людини незалежно від походження і положення в суспільстві. Родовід -…

  • Sega зробить нові ігри про Соніка

    Sega зробить нові ігри про Соніка

    Під час бесіди з журналістом видання Toys 'n' Playthings представник Sega Europe Сіссел Хенно (Sissel Henno) сказала , що компанія займається розробкою нових проектів у світі Sonic the Hedgehog.