gototopgototop

Вибираємо правильну потужність кондиціонера для квартири

    condicionet      Спочатку варто висвітлити суть проблеми, під яку і встановлюється кондиціонер. Купуючи кліматичну систему, ми бажаємо створити клімат в будинку, що в більшості випадків є охолодженням приміщення до потрібної температури. А це вже означає, що треба поглинути все тепло, яке виникає. Виходить, що для правильного підрахунку потужності майбутньої кліматичної системи, потрібно порахувати все тепло, яке виникає, потужність кожного джерела тепла. І знаючи тепло, яке треба погасити, ми будемо знати потужність кондиціонера. Адже кожен кондиціонер може впоратися лише з певною кількістю теплової енергії, якщо її буде більше, буде велике навантаження на прилад, і він прослужить менше йому відведеного. Підрахунок виникаючого тепла, це є фізика, яку ми візьмемо як інструмент для правильного вибору потужності нової покупки.

         Кожне житлове приміщення має свої джерела тепла. Всі ці джерела треба скласти, щоб в результаті отримати всю теплоту, яка виділяється всередині приміщення. Найпоширеніші джерела ми зараз розглянемо, їх має бути достатньо, щоб визначити приблизно теплоту, яка виділяється. Не забуваємо й те, що ми розглядаємо одну кімнату під один кондиціонер, якщо ви бажаєте встановити систему кондиціонування на весь будинок, тут потрібно просто скласти всі кімнати воєдино, підрахувавши під кожну все окремо.

         Почнемо перераховувати джерела тепла. Перше, це сонце, яке нагріває приміщення через вікна. Далі людина, яка теж виділяє чимало теплоти. Інші фактори, це електроприлади, які буквально всі виділяють свою теплову енергію. Всі ці складові треба вирахувати в одиницях Ватах і скласти.

         Отже, сонячне світло переносить енергію і робить кімнату своєрідним нагрівачем, дані теплонадлишки приміщення треба порахувати. Робиться це шляхом множення площі на висоту (тобто отримуємо об'єм) і на якийсь коефіцієнт. Даний коефіцієнт дорівнює близько 30-40 одиниць. Якщо сторона сонячна, беремо цифру 40, якщо кімната знаходиться в тіні - 30 балів. При середній освітленості можна взяти 35 одиниць. Вимірювання кімнати при цьому проводимо в метрах. Зробивши множення, ми отримаємо теплонадлишки нашого приміщення.

        Переходимо до людей, вони особливо багато виділяють теплової енергії, навіть коли сплять. Середньостатистична людина з сидячим способом життя дає близько 100 Вт тепла. Якщо людина рухлива, отримаємо цифру 200, а от танцюючі люди, так взагалі 300 Вт видають. (Для танцмайданчиків кондиціонери теж деякі читачі підраховують і тут потрібно брати точно 300 Вт на людину в розпал танців). І не забуваємо помножити на кількість людей, які проживають в будинку і часто знаходяться в кімнаті, під яку йде розрахунок потужності.

          Залишилися побутові прилади, теж важливі фактори. І тут врахувати потрібно всі електроприлади, починаючи з електроламп. Якщо в кімнаті одна лампа на 100 Вт, значить, теплоти маємо 30 Вт. Аналогічно телевізор - сучасні мають потужність близько 100 Вт і виділяють теж близько 30 Вт теплової енергії. Майже всі електроприлади можна рахувати за цією аналогією, взяти 30% від потужності і отримати теплоту. Хоча комп'ютер виділяє більше тепла, десь близько 300 Вт, що обов'язково треба врахувати.


Поділитись новиною з друзями:

rob2012

Останні ІТ новини

Нові підприємства в каталозі

1. "Авточистота" автомйка
    Адреса: Заводська 19-а
    Телефон: 050-73-5555-7
2. ТОВ "Енерджі авто"
    Адреса: вул.Коломийська, 9-В
    Телефон: 52-95-59, 095-044-6543
3. CH Company
    Адреса: площа Соборна буд.9
    Телефон: +380503746277
4. "CH Company"
    Адреса: площа Соборна 9
    Телефон: +380503746277
5. Приватне підприємство "Санітарія"
    Адреса: Б.Г.Сталінграду, 5
    Телефон: 906-205, 050 43 77 222, 096 50 77 222
Перейти в каталог
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com