П'ятниця, 21 Червня 2013
20:02:05

Чи можлива дружба між чоловіком та жінкою?


Це питання досліджують психологи, цій темі присвячують книги і фільми. Чи можуть хлопець і дівчина бути друзями? Немає відповіді.
 
Чоловіки і жінки живуть поруч, навчаються, працюють, ходять в одні і ті ж спортзали і кінотеатри і при цьому примудряються НЕ спати разом. Значить, виключно платонічні відносини між ними можливі? Але в той же час існує думка, що це тільки красивий і благопристойний фасад, за яким ховаються зовсім інші почуття.
 
Ще зовсім недавно питання про дружбу представників різних статей здавався просто несуттєвим. Навіщо їм дружити? Чоловіки і жінки велику частину історії людства займалися абсолютно різними справами, зустрічаючись практично тільки для продовження роду.
 
Зате зараз ми сприймаємо свого бойфренда не тільки як коханця, але і як партнера, товариша, друга. Дружба - це важлива частина будь-яких близьких стосунків, особливо любові, а потім весілля, де тамада недорого буде забавляти ваших гостей.Але нас зараз цікавить зовсім інший аспект.
 
Журнал Scientific American описує експеримент, в якому були задіяні 88 пар різностатевих друзів. Пари роз'єднали і кожній людині було задано серію питань про його / її романтичні почуття (або відсутність них) до товариша. Результати переводять дружбу між чоловіком і жінкою в розряд міфів. По-перше, як виявилося, чоловіки набагато більш схильні відчувати романтичні і сексуальні почуття до свого "друга". По-друге, обидві статі сліпі до почуттів один одного.
 
Чоловіки, палаючі пристрастю до своєї подруги, впевнені, що їхні почуття взаємні; жінки, які не відчувають до друга жодних додаткових емоцій, вважають, що і з боку чоловіка немає нічого більше. Ну що тут скажеш? Просто чоловіки і жінки абсолютно по-різному розуміють зміст слова "друг".
 
Різностатеву дружбу називають слизькою доріжкою до роману. Пара посмішок, дотиків, келих вина - і ви вже ніколи не будете ставитися один до одного як раніше. Потрібно визнати, що сексуальний потяг лежить в основі практично всіх відносин між чоловіками і жінками, це те, що змушує нас один з одним спілкуватися, незалежно від того, чи включає це спілкування власне секс.
 
 

golovne.net/images/stories/biznes

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Новини партнерів

RizVN Login