gototopgototop
cherrut1111
На 19:00 Тягнучка на вул. Комарова

Декілька корисних порад для батьків

vkontaktesmall facebanntweetti
Поради для батьків

Поради для батьків

Пропонуємо вашій увазі декілька цікавих і інколи неоднозначних порад для батьків, яким часто пестрить  майже кожен сайт для родителей.

1. Сприймайте дитину такою, якою вона є.

2. Ніколи не наказуйте з примхи. Не треба безцільних наказів. Не втручатися в життя дитини настільки ж небезпечно, як і втручатися постійно.

3. Ніколи не приймайте рішення самотушки. Золоте правило сімейного життя - Діархія. Коли батько і мати суперечать один одному - для дитини це цікаве видовище.

4. Зберігайте довіру до того, хто буде вам суперечити.

5. По частині подарунків - ніяких надмірностей. Ми розучилися відмовляти дітям. Відмова приносить більше користі, бо вчить відрізнити необхідне від надмірного.

6. Виховуйте дітей власним прикладом. Домагатися від дитини можна тільки того, що робиш сам.

7. Говоріть про все без остраху. Мова - золото, а мовчання - свинець.

8. Об'єднуйтеся зі своїми близькими. Сім'я - це приватна республіка. Все повинно робитися спільно: миття посуду, покупки, прибирання, вибір розваг, маршрути поїздок.

9. Тримайте двері відкритими. Рано чи пізно ви всерівно не втримаєте дітей, підлітків, молодь в будинку. Ніколи не рано вчитися свободі.

10. Будьте готові піти з життя дитини! Ця заповідь завжи засмучує. Рано чи пізно батьки залишаться на самоті. Нічого не поробиш, будь яка батьківська кар'єра завершується цим.


                                                                                                                                                        rekllogo

Опитування

На сайті потрібні "метеокарти" Буковини?
 

Останні цікавинки