gototopgototop

Як допомогти дитині, якщо вона згорів на сонці

468x60

rebenok-solnceСимптоми сонячного опіку можуть бути різними в залежності від його ступеня та індивідуальних особливостей дитини. Однак, як правило, діти скаржаться на біль і відчуття жару й печіння - симптоми, які, як правило, стають більш важкими через кілька годин після перебування на сонці. Іноді може відчуватися озноб. Так як сонце висушують шкіру, вона може стати сухою і жорсткою на дотик і почати свербіти.Згоріла шкіра "сходить" приблизно через тиждень після засмаги. Стеж за тим, щоб дитина не дряпав і не здирав шкіру, тому що ушкоджена шкіра уразлива до інфекції.

Запропонуй дитині прийняти прохолодну (не холодну) ванну,вдома вже слід обережно нанести прохолодні, вологі компреси для шкіри - вони полегшать біль і жар.
Щоб полегшити дискомфорт, застосовуй гель з вмістом алоє вєра (доступний в більшості аптек). Дайте дитині протизапальні препарати, такі як ібупрофен або ацетамінофен, щоб зменшити біль і свербіж. (Не давай аспірин дітям або підліткам.) Застосовуй зволожуючий крем для пом'якшення шкіри і полегшення свербежу.

Якщо сонячний опік важкий і з'явилися пухирі, звернися до лікаря. Скажіть дитині, щоб не дряпала і не видавлювала пухирці, що може стати причиною інфікування і може призвести до утворення шрамів. І пам'ятай, будь-яке додаткове перебування на сонці тільки збільшить тяжкість опіку і збільшить біль.


Поділитись новиною з друзями:

Останні цікавинки

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
 • Як допомогти дитині, якщо вона згорів на сонці

  Як допомогти дитині, якщо вона згорів на сонці

  Симптоми сонячного опіку можуть бути різними в залежності від його ступеня та індивідуальних особливостей дитини. Однак, як правило, діти скаржаться на біль і відчуття жару й печіння - симптоми, які,…

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
 • Дизель или бензин: что выбрать покупая новую машину?

  Дизель или бензин: что выбрать покупая новую машину?

  Пришло время совершить важную и дорогостоящую покупку – машину. Этот четырехколесный друг стал практически незаменим, в жизненных ситуациях, ведь без него мы практически никуда не выберемся. Ну вот, представьте ситуацию,…

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
 • Наиболее эффективная наружная реклама

  Наиболее эффективная наружная реклама

  Если вы хотите чтобы ваш бизнес достиг нового качественного уровня, то вам следует прибегнуть к помощи рекламы. Наружная реклама дает довольно хороший результат. Какие существуют виды наружной рекламы?

Додати підприємство в Головний Каталог Підприємств БуковиниПовідомити новину