gototopgototop
На 13:00 Затор на вул. Винниченка та далі по Кармелюка   
                                                                                                                                                                    rekllogobaner18

Яка вартість геніального творіння Леонардо да Вінчі

vkontaktesmall facebanntweetti
Вартість Монни Лізи більше 100 млрд. долларів

Вартість Монни Лізи більше 100 млрд. долларів

Багато предметів, зримі і віртуальні, які ми щиро вважаємо і називаємо безцінними, насправді часто мають свою цілком реальну ціну у твердій валюті, варто тільки задатися подібним прагматичним питанням. Доларовий цінник можна поставити на національне надбання, на політика, на знаменитість, неймовірно, але навіть на життя і смерть. Є своя ціна у самого знаменитого твору - Мони Лізи пензлю геніального Леонардо да Вінчі ...

Експерти та історики не зійшлися, та ніколи і не зійдуться у версії, кого ж зобразив Леонардо - дружину чи торговця шовком Джокондо; "тигрицю Романьї" Катерина Сфорца чи іншу знамениту красуню століття; прекрасного обличчям юнака-учня Салаї; образ матері або власний зашифрований портрет ... Картина, оповита шлейфом міфів, легенд, зникнень та замахів на неї, славиться самим прославленим і найдорожчим витвором мистецтва.

Експерт аукціонного дому Christie's Олексій Ашот вважає, що, з'явися цей шедевр на ринку,купити таку картину можна б було близько за 100 млрд. долларів.

За чутками, Мона Ліза має страхову вартість в три мільярди доларів - на стільки уклав страхову угоду Лувр. "Хоча ніяких офіційних підтверджень мені отримати не вдалося", - поділився своєю думкою Ашот.

Звичайно, він додав, що Мона Ліза - це не тільки перлина Лувру та Франції, але і всієї культури людства, і такі твори не повинні взагалі з'являтися на ринку.

Але матеріальна вартість у неї таки є.
                                                                                                                                                        rekllogo
                                                                       rekllogo

Опитування

На сайті потрібна інформація про "пробки" в Чернівцях?
 

Останні цікавинки