Середа, 25 Вересеня 2013
18:35:14

Іспанські прикордонники затримали 17 тонн гашишу

Співробітники іспанського митного контроль 2 червня затримали риболовецьке судно з 17 тоннами гашишу на борту. Про це повідомляє Agence France-Presse .
 
Як повідомили співробітники митних служб, 31 березня з патрульного літака надійшло повідомлення про те, що приблизно в 60 милях від узбережжя міста Фуенхірола невідоме риболовецьке судно вивантажує на борт тюки та чемодани з іншого судна, яке потім попрямувало у бік Марокко. Рибальське судно було затримано та доставлено в порт Малаги.
 
У трюмі судна виявили 653 тюка з гашишем та 2 чемоданы Francesco Molinary загальною масою 17100 кілограм. За словами митників, судно є приватним. Воно не було зареєстровано і не мало ніякого прапора. Всі 14 членів команди виявилися громадянами Єгипту. Вони затримані поліцією Малаги.
 
Раніше, наприкінці травня, поліція Іспанії затримала судно з трьома тоннами кокаїну, яке підійшло з боку Атлантики. Команда судна складалася з громадян Індонезії.
 
Контрабандисти стають все вигадливішими в спробах приховати вантаж, хоча коли йдеться про такі об'єми приховати його практично неможливо, залижається надіятись лише на удачу, адже море водні простори великі і патрульні служби далеко не завжди можуть контролювати ситуацію.
 
Як зазначає Agence France-Presse , Іспанія через свою близькість до Марокко - найбільшому виробнику гашишу - служить ключовим пунктом транспорту наркотиків, звідки товар потім потрапляє в інші країни Європи. Також через Іспанію проходить потік гашишу з Північної Африки і кокаїну з Латинської Америки.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

RizVN Login