gototopgototop

Куди піти туристу в Чернівцях

468x60

         teatr-dramМісто Чернівці є невеликим виром визначних пам'яток, які здебільшого зосереджені в центрі. Приїжджим туристам завжди знайдеться чим себе зайняти. У сонячну погоду не варто навіть думати про транспорт. Починаючи з Театральної площі можна не поспішаючи, прогулюючись вздовж затишних чернівецьких вуличок побачити всю красу міста. Отже, ви на Театральній площі. Вашому погляду відкривається приголомшливий театр імені Ольги Кобилянської, споруджений в 1905-му році знаменитими віденськими архітекторами Германом Гельмером і Фердинандом Фельнером. Ви неодмінно будете вражені пишнотою, якою театр «дихає» крізь дивовижний, обраний талановитими майстрами стиль «бароко».

        Ще одна визначна пам'ятка міста, яку повинен побачити кожен турист - це споруджений за проектом чеського зодчого Йозефа Главки університет, який є справжнім архітектурним шедевром. Будівництво університету тривало протягом вісімнадцяти років. У процесі спорудження взяли участь видатні майстри зі всього світу, що сприяло гармонійному поєднанню різних напрямків і стилів архітектури.

        Дізнатися більше інформації про Чернівці та інші міста України допитливі туристи, також як і корінні жителі зможуть на сайті what.in.ua.


Поділитись новиною з друзями:

Останні цікавинки

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
 • Як допомогти дитині, якщо вона згорів на сонці

  Як допомогти дитині, якщо вона згорів на сонці

  Симптоми сонячного опіку можуть бути різними в залежності від його ступеня та індивідуальних особливостей дитини. Однак, як правило, діти скаржаться на біль і відчуття жару й печіння - симптоми, які,…

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
 • Дизель или бензин: что выбрать покупая новую машину?

  Дизель или бензин: что выбрать покупая новую машину?

  Пришло время совершить важную и дорогостоящую покупку – машину. Этот четырехколесный друг стал практически незаменим, в жизненных ситуациях, ведь без него мы практически никуда не выберемся. Ну вот, представьте ситуацию,…

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
 • Наиболее эффективная наружная реклама

  Наиболее эффективная наружная реклама

  Если вы хотите чтобы ваш бизнес достиг нового качественного уровня, то вам следует прибегнуть к помощи рекламы. Наружная реклама дает довольно хороший результат. Какие существуют виды наружной рекламы?

Додати підприємство в Головний Каталог Підприємств БуковиниПовідомити новину