gototopgototop

Куди подітись меломану в Чернівцях.

filarmoniaЧернівців чарівне місто з величезною кількістю традицій, багатою духовністю та з особливим ставленням до туристів. Кожен мандрівник легко зможе знайти щось для себе. Не обділені Чернівці й чудовими музичними традиціями, чого вартий лише обідній виступ буковинського сурмача, який щодня сповіщає Чернівчан та гостів міста про полудень, та радує вухо славнозвісною «Марічкою».

Та не лише цим приваблять Чернівці меломана. Вишукану, неперевершену естетичну насолоду подарує глибоким цінителям класичної музики Чернівецький органний зал, який зовсім недавно був відремонтований, та радує слухачів творами Дітріха Букстехуде, Йогана-Себастьяна Баха, Сезара Франка, Йоханнеса Брамса та ще низки видатних композиторів. Гостями Органного залу части є видатні митці сучасності, піаністи які своїм віртуозним виконанням любовної лірики заводять слухачів у стан душевного спокою та рівноваги.

А от професійних студій звукозапису в Чернівцях не так багато, наприклад аналогу www.insound.com.ua знайти практично неможливо.

Мандруючи Чернівцями, цінителю музики ніяк не можна пропустити Чернівецьку філармонію, адже саме там відбуваються найцікавіші та найбажаніші мистецькі події. Саме тут можна зустріти чернівецьку еліту,  яка прийшла послухати як світових знаменитостей так і зовсім юних талантів.

Крім цих двох величних будівель меломану туристу слід відвідати і просто численні концертні зали, яких в Чернівцях вдосталь, звісно Ви не почуєте там творів Шопенгауера та польоту Валькірії, проте якщо вам хочеться просто гарно провести вечір і забутись у звуках незатійливої попсовї музики, ці місця якраз для Вас. В літнію пору найкращим вибором буде Літній Театр, що знаходиться в Парку ім..Т.Шевченка. В тіні густих дерев, в приміщенні, що провівається прохолодним літнім вітерцем,  вам гарантований приємний вечір та чудові спогади про музичне місто Чернівці.


Поділитись новиною з друзями:

Останні цікавинки

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
 • В какую секцию отправить детей после школы

  В какую секцию отправить детей после школы

  Каждые родителе переживают за своих чад, хотят чтобы они выросли крепкими, здоровыми и готовыми к взрослой жизни. Школа дает только базовые навыки, кроме того, остальную часть дня, дети ходят в…

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
 • Як правильно вибрати планшет для роботи

  Як правильно вибрати планшет для роботи

  Інформаційні технології все сильніше входять в наше життя,те що здавалось нам раніше за межами фантастики, сьогодні звичайна річ, яка є майжу у кожної дитини. Сьогодні батьки купують мобільнийтелефон своєму чаду…

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
 • Как провести отпуск?

  Как и где провести отпуск? Об этом задумывается любой человек хотя бы единожды в год. Кто-то хочет тишины и уединения с природой, кому-то интересен активный отдых. Кто-то выбирает автобусные туры,…