Субота, 31 August 2013
20:40:51

Модні поради від Дженніфер Лопес

Хто з нас не мріяв виглядати так само шикарно, як Дженніфер Лопес? Співачка вирішила нарешті поділитися з прихильницями секретами свого унікального стилю. 
В інтерв'ю онлайн-виданню Redbookmag.com вона розповіла про три прості правила, які нібито допомагають їй виглядати розкішно. Як з'ясувалося, слова Дженніфер розходяться з ділом - зірка постійно порушує свої ж модні заповіді.
 
«Золоте правило» від Дженніфер Лопес говорить - не треба надто оголятися. Або декольте, або міні . Нічого нового, правда? Проте сама Джей Ло регулярно забуває про цю очевидну істину.ЇЇ часто можна побачити у новинках світлових брендів, зокрема в останні колекції від Беннетон.
 
Навіть якщо не брати до уваги знамениту сукню співачки на церемонії Grammy тринадцятирічної давності , наряди зірки ніколи не відрізнялися скромністю (а вже про концертні костюми ми взагалі мовчимо). Дженніфер не упускає жодної можливості продемонструвати свою розкішну фігуру і завжди одягається максимально відкрито. Навіщо ж давати іншим рада, якій ти сама не можеш піти?
 
Втім, інші «модні правила» від Лопес не викликають питань. Співачка пропонує не звертати уваги на цифру в паспорті і носити те, що подобається, а не те, що суспільство вважає підходящим для вашої вікової категорії. Ще одна порада від Дженніфер - вибирати просторі речі з грайливими деталями - наприклад, з прозорими вставками. Так, на думку співачки, ви зможете виглядати сексуально без особливих зусиль. А ви б пішли радам Дженніфер?

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Залишити коментар

за допомогою соціальних мереж, або анонімно

Новини партнерів

RizVN LoginРеклама: |