На Україні з'явились зовсім нові екскорт-послуги

Жителям Одеси запропонували послуги друга по чарці. Про незвичайне оголошенні, що з'явилося в інтернеті, повідомляє місцеве видання «В городе».
 
Оголошення про незвичайні послуги було опубліковано на українському відділенні сайту Slando в неділю, 8 вересня. У ньому сказано, що його автор готовий підтримати розмову, обговорити життєвий труднощі і навіть приготувати «щось смачненьке, домашнє на закусь».
 
Свою роботу по спільному розпиванню алкогольних напоїв користувач сайту Аrchi Alvares (Артур Воровський) готовий виконувати за плату від 100 гривень . Окремо замовник повинен оплатити таксі до будинку товариша по чарці. Як регламентована робота за часом, не уточнюється. Чи скористався вже хтось пропозицією, невідомо.
 
Оголошення Аrchi Alvares - не єдине подібне на сайті. Декількома днями раніше киянин, що іменує себе Алексом, розмістив опис своїх послуг зі складання компанії для вживання спиртного. В оголошенні сказано, що послуги надає 35-річний чоловік з вищою освітою, здатний підтримати розмову в денний і вечірній час.
 
З цоього цього можна зробити висновок, що скоро горячие путевки будуть продавтись не лише в Турцію і Таіланд а й на українські простори, які дійсно можуть здивувати.
 
У серпні 2010 року повідомлялося про появу в Києві послуги з оренди людей. Звернулися до служби пропонувалися діти для прогулянок у парках, женихи і наречені, партнери для шопінгу і суперники по грі в карти. Вартість послуг оцінювалася в 100 гривень за годину. 

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Новини партнерів

RizVN Login