gototopgototop
 Зараз актуально:  Де в Чернівцях зробити якісний сайт?

Останні цікавинки

Принц Гаррі прокоментував свої оголені фото

Британський принц Гаррі, який завершив службу в Афганістані, вперше сам прокоментував скандал з публікацією його фотографій, на яких він зображений оголеним. В інтерв'ю, фрагменти якого опубліковано на BBC News, 28-річний принц зізнався, що того вечора, коли були зроблені фотографії, він «підвів свою сім'ю».

«Так, мабуть, я підвів самого себе, свою сім'ю та інших людей», - заявив Гаррі. При цьому він зазначив, що взагалі-то він сподівався на те, що в готелі в компанії своїх приятелів він може розраховувати на невтручання в його особисте життя.Додамо, що одним з захоплень принца є итальянская обувь распродажа якої часто не обходиться без його пристуності.

Сам інцидент принц, який є онуком Єлизавети II, назвав класичним прикладом того, що в ньому дуже багато солдатського, і набагато менше королівського. Гаррі підкреслив, що дійсно ставить службу в армії понад усе. «Врешті-решт, адже це моя робота», - вказав принц, сказавши при цьому, що йому доводиться жити відразу кількома життями, щоб виконувати і функції військового, і члена королівської сім'ї, і звичайної людини, у якого є друзі й захоплення. Як заявив Гаррі, він вважає, що справляється з цим.

Скандал з появою «голих» фотографій принца стався в другій половині серпня 2012 року. Тоді сайт TMZ.com опублікував знімки, де Гаррі був відображений оголеним разом з якоюсь дівчиною. Як з'ясувалося, того вечора під час відпочинку в готелі в Лас-Вегасі представник британської монаршої сім'ї брав участь у грі в більярд на роздягання.

Королівська сім'я підтвердила справжність знімків і звернулася до британських ЗМІ з проханням утриматися від публікації цих фотографій, проте кілька видань не стали підкорятися і надрукували скандальні кадри. Тим не менш, пізніше двір відкликав цю рекомендацію, так як вважав, що вона може негативно позначитися на іміджі Гаррі, який тоді якраз збирався до Афганістану.
                                                                                                                                                        rekllogo
reklamabuk
Клініка Оксфорд Медікал