Теніс: розвага для всієї сімє'ї


Нравится

Натсільний теніс це чудовий спосіб гарно провести час,та тримати своє тіло в чудовій формі та спортивному тонусі.Крім того це чудовий спопосіб розслабитись та згуртуватись зі своєю сімєю не виходячи з власного будинку. Через економічну кризу відбувся деякий спад цін на тенісні столи, та все більше людей хочуть придбати якісний продукт за невеликі гроші.На даний момент на ринку э чимало моделей якы підійдуть як для того, щоб поставити їх у дворі так і для гри в приміщенні. Теніс це гра яка підходить людям різного вікку, в неї за любки грають і діти і пенсіонери.Як запевняють лікарі теніс корисний для очей та координації Настільний теніс це гра зазвичай означає бути грають люди різного віку, і це також корисно для очей і рук координації. Також цю ігру інколи називають пін-понгом, вона популярна в різних країнах в залежності від геграфії.В настільний теніс можна грати в місцях з обмеженим простором, наприклад коли вигнати автомобіль з гаража, тенісні столы зазвичай складаються,що дає можливість не займати ними багато простору.Як всі ми добре знаємо більшість дітей сьогодні або грають в комп'ютерні ігри, або прикуті до телевізора. Тому гра в настільний теніс це чудовий спосіб урізноманітнити їхні розваги. Крім того настільний тенічс це чудова можливість вберегти дітей від вулиці, адеж якшо є місце для тенісного столу в дому, діти зможуть приводити сюди своїх друзів, і розважатись довгими годинами. Крім того теніс розвиває командний дух, адеж в нього можна грати в два на два.

Через свої плюси настільному тенісу вдалося протриматися такий довгий час. Дане гра є чудовим способом проведення вільного часу, вона допоможе вам розслабитись, зняти стрес, та чудово провести час зі всією родиною.
Поговоримо трохи про сучасну історію даного виду спорту.

У 1961 році на світовому чемпіонаті тенісисти Китаю застосовують новий удар - так званий топ-спин, який отримав назву "диявольський м'яч з Токіо" Зверніть увагу: тоді ж з'явилися елементи "тайфун" в волейболі, "ультра-сі" в гімнастики .. У спорті все взаємопов'язане, і на даному етапі розвиток пішов по лінії ускладнення техніки, часом віртуозною, близькою до трюку. У цьому напрямку настільний теніс розвивається і по сьогоднішній день.В 1960 настільний теніс стає Параолімпійських видом спорту (Рим, Італія). У 1988 році настільний теніс стає Олімпійським видом спорту (Сеул, Південна Корея). Незважаючи на те, що гра практично не змінилася за ці століття, вона стала більш швидкою. Міжнародна федерація завжди стежила за тим, щоб цей спорт залишався змаганням людських здібностей, а не технологічних удосконалень. Таким чином, ITTF чітко встановила специфіку та правила для ракеток, столів, м'ячиків і навіть для сітки на столі.Сучасний настільний теніс міжнародного рівня пред'являє суворі вимоги (як і будь-який інший вид спорту) до фізичної підготовленості та рівня розумової концентрації, які досягаються лише шляхом посиленої роботи над собою. Жоден інший спорт не вимагає більш швидкої реакції і настільки тонко розвиненої фізики, як настільний теніс.

Новини партнерів

RizVN Login