gototopgototop

До Чернівців з’їдуться зірки естрадного шансону

1

Віталій Ткачук та Анна Даманська організовують у Чернівцях «Вечір ліричної пісні у маленькому Парижі».

 Вперше у нашому місті відбудеться весняний концерт ліричної пісні. Перед чернівецькою публікою виступлять найвідоміші та найпопулярніші виконавці шансону з України та Булорусі. Організовує такий захід молодий та дуже перспективний дует –Віталій Ткачук та Анна Даманська. Молоді виконавці брали участь у багатьох концертах та фестивалях у стилі шансон як в Україні, так і за її межами, а тому вирішили своїх хороших друзів запросити і на свою малу батьківщину – в Чернівці.

2

 На концерт ліричної пісні маленькому Парижі приїдуть Олександр Ярьоменко – відомий композитор, продюсер та автор пісень знаним сучасним виконавцям (зокрема, саме він написав більше десятка пісень для Філіпа Кіркорова, Асії Ахат, Таісії Повалій), Таня Дяченко – українська душа шансону, Олексій Ром – романтик білоруського шансону, відомий шансоньє Володимир Бажиновський, неповторний Прохор Громов, завжди  зворушлива Світлана Веда, вишуканий Арсен Мастіно та ліричний Володимир Будейчук.

MASTINO

Не випадкова і назва, кажуть організатори. Адже столиця Франції, Париж – це істинна батьківщина справжньої відвертої та ліричної пісні: шансону. А тому саме такі музичні композиції у виконанні кращих артистів з України та Білорусі просто зобов’язані зазвучати на сцені Чернівців – нашого маленького Парижу.

                         43

Вечір ліричної пісні відбудеться 23 березня о 19 годині в приміщенні Чернівецької обласної філармонії.

 

Олександр Ярьоменко 

Прохор Громов 


Таня Дяченко

 

 

Володимир Бажиновський

Олексій Ром 

 

Останні цікавинки