gototopgototop

Вирівнюємо стіни в квартирі власними силами

shtukaturkaНерівні стіни можна зустріти не тільки в квартирах, але і в приватних будинках, на дачах. Але все-таки в квартирі нерівності стін зустрічаються частіше, особливо, якщо оштукатурювання проводили ще при будівництві будинку бригади, яким важливо було просто швидше здати об'єкт. Вирівняти стіну можна двома методами: нанесенням верхнього шару грунтовки і повною заміною штукатурки.

Нанесення грунтовки на стару штукатурку - метод більш економний, але менш якісний. Для цього спершу знадобиться очистити стіну від шпалер, клею, зачистити поверхню. Після цього можна помити стіну від пилу, але це не кращий метод. Штукатурка має властивість добре вбирати вологу і довго після цього висихає. Краще всього використовувати рідкі акрилові глибоко проникають грунтовки для стін. Після того, як підготовча робота закінчена, наноситься густа грунтовка. Її можна купити в готовому вигляді,наприклад церезит ціни на яку є доволі помірними, або ж приготувати самостійно. В останньому випадку важливо розмішувати масу ретельно, щоб не залишалося грудок.

Наноситься грунтовка на стіни шпателем. Якщо нерівності глибокі, слід наносити грунтовки в кілька шарів. Кожен новий шар наноситься тільки після того, як підсох старий. Після нанесення і ретельного розрівнювання грунтовки накладається накривочний (фінішний) шар, що має сметанообразний вид. Товщина його складає 2-3мм. Кінцевим етапом робіт стане затирка ще не повністю затверділого фінішного шару. Використання тільки грунтовки без заміни штукатурки можливо у випадках, коли остання не кришиться, не має відшарувань від поверхні стіни.

Повна заміна штукатурки буде набагато краще. Поверхня стіни прослужить істотно довше, проблем з нею буде менше. Для цього відбивається старий шар штукатурки. Поверхня ретельно зачищається. Для додання рівності стіні встановлюються маяки. Перед установкою можна заміряти стіни схилом (шнурком з вантажем), щоб з'ясувати, чи не мають вони нахилу. Довжина схилу повинна бути від стелі, і не діставати пару сантиметрів до підлоги. Після виміру готується платформа для маяків, що складається з цвяхів (дюбелів), вбитих на одному рівні, і приховує їх штукатурного розчину. Після висихання розчин вирівнюється до рівня капелюшки цвяха. На цю платформу встановлюються маяки.

Штукатурка наноситься набризкуванням, це дозволяє краще заповнювати всі можливі поглиблення стіни. Після того, як стіна зникла під штукатурним шаром, починається вирівнювання за рівнем маяка - одна з найбільш відповідальних робіт. І тільки після того, як штукатурка висохла, починається процес нанесення грунтовки і фінішної шпаклівки, описаний вище.


Поділитись новиною з друзями:

Останні цікавинки

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
 • В какую секцию отправить детей после школы

  В какую секцию отправить детей после школы

  Каждые родителе переживают за своих чад, хотят чтобы они выросли крепкими, здоровыми и готовыми к взрослой жизни. Школа дает только базовые навыки, кроме того, остальную часть дня, дети ходят в…

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
 • Як правильно вибрати планшет для роботи

  Як правильно вибрати планшет для роботи

  Інформаційні технології все сильніше входять в наше життя,те що здавалось нам раніше за межами фантастики, сьогодні звичайна річ, яка є майжу у кожної дитини. Сьогодні батьки купують мобільнийтелефон своєму чаду…

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com
 • Как провести отпуск?

  Как и где провести отпуск? Об этом задумывается любой человек хотя бы единожды в год. Кто-то хочет тишины и уединения с природой, кому-то интересен активный отдых. Кто-то выбирает автобусные туры,…