gototopgototop
cherrut1111
На 19:00 Тягнучка на вул. Комарова

З нагоди Буковинського віча розадвали нагороди

vkontaktesmall facebanntweetti
Міхайлішин роздавав нагороди

Міхайлішин роздавав нагороди

Cьогодні, 2 листопада, у Чернівецькій обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди 94-ї річниціБуковинського Народного віча. Всі новости дня говорили про те, що у них взяли участь голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв та секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин.

З нагоди свята губернатор краю вручив ордени «Княгині Ольги ІІІ ступеню» та літературно-мистецькі премії імені Сидора Воробкевича. Із вітальним словом виступив очільник міста.

«Кульмінаційним випробуванням на національну зрілість українських буковинців стала осінь 1918 року, коли зазнала краху Австро-Угорська імперія, і народи, які її населяли, активно почали творити власні держави, – зазначив Віталій Михайлішин. – Українці Галичини та Буковини прагнули також української державності, прагнули єднання із братами з Великої України. 3 листопада 1918 р. – є незабутнім й пам’ятним Днем української народної демократії на Буковині. Багатотисячні зібрання та мітинги у Чернівцях, зокрема й в цьому залі філармонії показали – свою долю українці бажали вирішувати самостійно й бажали поєднати з Україною! Запевняю, що принципи демократії завжди пануватимуть у Чернівцях!»

Секретар Чернівецької міської ради вручив ордени «За заслуги перед містом» славнозвісному музиканту Льву Фельдману та журналісту Дмитру Миронюку. З нагоди річниці Буковинського віча також відбувся святковий концерт.


                                                                                                                                                        rekllogo
                                                                    rekllogo

Опитування

На сайті потрібні "метеокарти" Буковини?
 

Останні цікавинки