Apple стала найдорожчим брендом світу

Компанія Apple посіла перше місце в рейтингу найдорожчих брендів світу , витіснивши Coca - Cola , яка отримувала звання найдорожчого бренду протягом 13 років. Рейтинг 100 брендів був опублікований на сайті компанії Interbrand 30 вересня.
 
Компанія Coca - Cola посіла в рейтингу третє місце після інтернет -гіганта Google . Вартість бренду Apple склав 98,316 мільйона доларів , Google - 93,291 мільйона , а Coca - Cola - 79,213 мільйона. Серед нових брендів , що потрапили в рейтинг Interbrand вперше , - Discovery , Duracell і Chevrolet . Як зазначає The Drum , загальна вартість усіх ста брендів склала близько півтора трильйонів доларів , що на 8,4 відсотка більше , ніж торік .Середі лідерів рейтингу представників з колишнього СНД практично немає, а от деякі новачки з Росії все ж спромоглися засвітитись, зокрема Диван сити, один з лідерів меблевого ринку Москви здивував темпами розвитку та фінансовими показниками.
 
Компанія Interbrand складає свої рейтинги найдорожчих брендів з 1999 року. Аналітики Interbrand виходять з фінансових успіхів бренду за рік , його впливу на поведінку покупців , а також націнки за бренд.
 
Згідно з дослідженням Interbrand, головний конкурент Apple на ринку мобільних телефонів та планшетів,компанія Samsung Electronics поліпшила свої позиції в рейтингу Best Global Brands 2013 і піднялася на восьме місце в загальному списку. Вартість бренду склала $ 39600000000, показник був поліпшений в порівнянні з минулим роком на 20,4%, і в першу чергу це відбулося завдяки випуску таких пристроїв, як Galaxy S4, Galaxy Note 3 та Galaxy Gear. При цьому Samsung сьомий рік поспіль лідирує в категорії телевізорів, нещодавно представивши перший у світі дугоподібний телевізор Curved UHD TV.
 
Рейтинги Interbrand розходяться з оцінками іншого експертного агентства - Eurobrand . Eurobrand назвало Apple найдорожчим брендом у світі ще торік , оцінивши його в 100 мільярдів євро ( Coca - Cola , при цьому , була оцінена в 60 мільярдів). Крім того , в 2012 році компанія Apple очолила рейтинг найвпливовіших брендів , який складають журналом Forbes. Видання оцінило вартість бренду в 87,1 мільярда доларів.

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN Login1032 

людини читають наші новини на facebook

Стати другом і читати новини