Субота, 5 Жовтень 2013
10:10:13

В Києві побільшає готелів

строительные материалыНа вересень 2013 кількість готелів у Києві зросла на 12% порівняно з аналогічним періодом 2012 року ( до їх числа не входять відомчі готелі , малі готелі на менш ніж 20 номерів , гуртожитки готельного типу , санаторії та інші засоби розміщення , що не відповідають сучасним стандартам ) .
 
Про це свідчить дослідження компанії ArtBuild Hotel Group .
 
Найбільшу частку київського ринку (43% ) займає сегмент economy (2 * ) , на висококласні об'єкти ( upscale - luxury , 4-5 * ) припадає 16 % номерів у столиці , категорія midscale ( 3-3 + * ) представлена ​​26%.
 
На вересень 2013 середній показник вартості номера категорії " Стандарт" ( DBL , B & B ) в готелях сегмента budget склав $ 59 на добу , в economy - $ 95 , midscale - $ 183 , в об'єктах upscale - $ 357 і luxury готелях - $ 500.
 
Сьогодні в Києві на різній стадії реалізації знаходиться більше 20 готельних проектів . Очікується , що в найближчі 3-4 роки в Києві відкриються готелі під брендами , ще не представленими в столиці , а саме: Swissotel , Hilton , Renaissance , Sheraton , Aloft , Best Western Plus , Azimut . Також буде розширена лінійка вже працючої в регіоні готельної групи Rezidor за рахунок відкриття готелю під брендом Park Inn .
 
У разі реалізації заявлених проектів , до 2017 року загальний обсяг пропозиції номерного фонду в Києві збільшиться ще на 23,2 %. Найбільше зростання - більше 200 % - очікується в сегменті готелів категорії upscale ( вищої якості - ред.) .

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше