Експерти назвали найнебезпечніші багатоповерхівки України

Складено рейтинг будинків, в яких небезпечніше всього проживати в Україні. Фахівцями в Області будівництва були проаналізовані найпопулярніші на Україну типи будинків і визначені найбільш небепечні для проживання.
 
При складанні рейтингу враховувалися будматеріали, з яких будувалися багатоповерхівки, фундаменти, способи ремонту та експлуатації та багато іншого.
 
Найбезпечнішими були визнані будинки серії «АППС-люкс». Їх почали будувати в 2000 році і термін їх безпечної експлуатації розрахований на 60 років. Також довговірчними є дома из бруса, правда конкурувати по кількості поверхів вони не можуть.
 
Наступними стали - будинки серії «Т-4». Ці будинки будувалися після 1990 року. Термін їх безпечної експлуатації становить 50-60 років і небезпечно в них стане проживати в 2045-2050 роках роках. Третю позицію зайняли так звані в народі «чешки». Їх почали будувати в Радянському союзі з початку 70-х років. Проблеми з ними почнуться вже через 25-35 років. На передостанньому місці знаходяться «сталікні». Їх будували з початку 30-х років. Це саме якісне будівництво. Термін їх експлуатації становить не менше 100 років, і до 2030-2035 рр. років проблем не варто очікувати.
 
Найнебезпечнішими для проживання виявилися «хрущовки». Їх будували як тимчасове житло, тому про якість будівництва не дбали. Деякі будинки були побудовані взагалі без фундаменту. Комунікації, в основному, вже вичерпали свої можливості і потребують заміни. Проблеми з цими будинками вже існують і в найближчому майбутньому будуть тільки збільшуватися. Вирішенням проблеми «хрущовок» стурбована і влада. Зараз активно обговорюються в Мінрегіонбуді способи вирішення цієї нагальної проблеми. Вирішення питання за РАХУНОК знесення Старих житлових будинків і будівництво на їх місці новобудов неможливий через свою трудомісткості і великої вартості. Тому чиновники розглядають другий спосіб - це енергоефективна санація старих будинків, при якій не потрібно відселення проживаючих там мешканців. Тобто комплекс робіт з реконструкції та модернізації будівель з метою отримати енергозберігаючий ефект. Як це зміцнить зношені будинку - складне питання.

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN Login



1001 

людина читає наші новини на facebook

Стати другом і читати новини