Субота, 24 August 2013
17:06:34

Кількість проведених перевірок зменшено майже втричі

На Буковині поменшало фактичних перевірок від ДПІДругий рік поспіль податківці Буковини дотримуються мораторія на проведення фактичних перевірок суб’єктів малого бізнесу. За три квартали поточного року кількість таких перевірок зменшилася на 30,8 відсотки, з 865 перевірок у 2011 році до 599 в 2012 році, що складає лише 5 відсотків від кількості платників, які проводять розрахункові операції за готівкові кошти.

Як виняток, фактичні перевірки податківцями здійснюються лише за наявності обов’язкових до розгляду письмових звернень покупців і споживачів послуг та в разі отримання інформації від державних органів або органів місцевого самоврядування про наявність конкретних порушень вимог законодавства.

Одночасно перевіряється дотримання законності при розрахунках із споживачами та виробництва і обігу підакцизних товарів, наявність ліцензій, патентів, свідоцтв, дотримання роботодавцями законодавства при укладенні трудових договорів та оформленні трудових відносин з найманими працівниками.

Кількість перевірок під час опалювального сезону може зрости. Так наприклад можуть перевіряти підприємства, що випускають газовые котлы Брянск.

У всіх перевірених виявлені порушення та застосовано до них фінансових санкцій майже 2,5 млн. грн.

Динаміка зростання результативності фактичних перевірок свідчить про те, що не всі платники проводять готівку через реєстратори розрахункових операцій та видають покупцям чеки, дотримуються мінімальних та максимальних цін при продажу лікеро-горілчаних та тютюнових виробів і підтверджує, що у багатьох випадках покупці залишаються лише спостерігачами не вимагаючи від продавців дотримання правил розрахунків.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Залишити коментар

за допомогою соціальних мереж, або анонімно

Інші новини м.Чернівці та області за цією темою

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше