Розробка та просування сайтів

Попит на заміську нерухомість буде рости


Нравится

Економічна криза, Євро-2012 та парламентські вибори не вплинули на інтерес до покупки якісного житла за містом. Таку думку висловив генеральний директор проекту «Олімпік-парк» Василь Розжівін.

«2012 рік був роком чемпіонату Європи з футболу і роком виборів до Верховної Ради, тому не очікувалося величезного ажіотажу на ринку житла. Знову ж позначається криза 2008 року, по сьогоднішній день його вплив відчувається. Але довгострокова тенденції нікуди не поділася - люди намагаються поліпшити свої житлові умови, відповідно, тому покупка житла за містом завжди є і буде актуальною »- заявив гендиректор« Олімпік-парк »Василь Розжівін.

Він також зазначив, що на сьогоднішній день придбання житла за містом - вигідне капіталовкладення в майбутнє: «Покупка житла за містом являє собою підвищення соціального статусу, люди намагаються оселитися серед рівних собі за рівнем матеріального добробуту. Придбання заміської нерухомості - серйозний крок у напрямі підвищення рівня життя в цілому ».

Проект котеджного містечка «Олімпік-парк» реалізовується в 19 кілометрах від КП по Житомирській трасі (с. Березівка). На території в 290 га заплановано до будівництва 1030 котеджів, а також комплекс об'єктів побутової інфраструктури.

Фінансово-економічна криза серйозно пригальмувала роботи в 2009-2010 роках. Активні роботи в «Олімпік-Парк» поновилися, починаючи з лютого 2011 року, коли в проект увійшов новий інвестор Владислав Лук'янов - народний депутат України від Партії Регіонів.

У 2012 році «Олімпік-Парку» здійснена врізка в магістральний газопровід високого тиску, який забезпечив котеджне селище необхідним обсягом газу. Про це свідчать технічні параметри газопроводу: довжина підземної частини газопроводу становить 3,2 кілометра, наземної частини - 133 метра, встановлена труба з посиленою ізоляцією. Монтаж зовнішнього газопроводу «Олімпік-Парку» повністю завершений.Всі котеджі оснащуються сучасним обладненням для захисту, скажімо домофони дніпропетровського виробника.

Також у поточному році проведені регламентні заходи систем водопостачання та каналізації, замінені окремі конструкції. Для будинків першої черги підводка води здійснюється із спеціально підготовленої 120-метрової артезіанської свердловини.

Монтаж кабельних електромереж в «Олімпік-Парку» виконано вже на 80% і завершення планується протягом 2013 року.
В даний час повністю готове близько 150 будинків, значна частина з них уже передана власникам. Кілька десятків сімей вже постійно проживають в «Олімпік-Парку». Найближчим часом очікується завершення будівельних робіт на ще близько 50-ти котеджах.

Як заявив Василь Розжівін, в 2013 році темпи будівельно-монтажних робіт в котеджному селищі «Олімпік-Парк» будуть нарощуватися.

Котеджне селище «Олімпік-Парк» за темпами будівництва 2012 впевнено продемонстрував високі показники на ринку заміської нерухомості в столичному регіоні.

Новини партнерів

RizVN LoginЯк вам новий дизайн

Нове в каталозі

Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Юридична компанія "ЮВОС"
Назва: Юридична компанія "ЮВОС"
Адреса: Проспект Незалежності 127Б
Детальніше