gototopgototop

"Розфарбовування" ноутбука повнопанельними наклейками: скільки можна заробити на естетиці

PDFДрукe-mail

NoutGrafНезважаючи на різноманітність "начинки", зовні ноути залишаються досить безликими. Але багатьом офісним працівникам, та й не тільки їм, хочеться виділятися серед колег. Першими заробити на даному бажанні вирішили американці, запропонувавши споживачам «другу шкіру» у вигляді наклейок на всю величину (або частину величини) панелей для всіх видів портативної техніки. 

 
Ідея була сприйнята «на ура». Українці також не змогли протистояти спокусі. Виявилося, що багато користувачів готові платити за прикрасу свого ноутбука.Також появиться запас фінансової міцності на випадок коли буде необхідно замовити автобус на Азовське море .
 
Особливого успіху можна досягти, якщо є хоча б невеличкий досвід роботи в поліграфії. Саме він може підказати, що виробництво наклейок для різних видів техніки потенційно може стати прибутковим бізнесом. Але перед початком роботи треба бути готовим витратити чимало часу, вибираючи найбільш перспективний напрямок. Скіни для телефонів складні у виготовленні, наклейки на футболки пропонують багато фірм, попит на фотошпалери через їх дорожнечу ще довго буде невеликим. У результаті, як варіант, вирішимо зупинитися на виробництві і продажі наклейок на ноутбуки. 
 
З чого розпочати? За місяць можна розробити і виготовити 40 наклейок, з них одну для себе, а дві передати друзям - щоб залучити клієнтів. Інші - продані. Виручка з лишком впевнено перекриє витрати. Старт вийде навіть успішніше, ніж ви очікуєте. Втім не має ніяких сумнівів, що товар знайде свого покупця, адже наклейка міцно тримається, стійка до механічних впливів, не боїться води і сонця. Та й на сам ноутбук така прикраса ніяк не впливає, легко видаляється і не залишає слідів. 
 
Цільова аудиторія, на яку потрібно робити ставку, - користувачі віком від 14 до 35 років, які бажають підкреслити свою індивідуальність і перетворити досить буденну річ в аксесуар, доповнюючий їх образ. Але незважаючи на підвищений інтерес до наклейок, більшість клієнтів не готові переплачувати за таке задоволення. Тому ціни досить помірні - від 70 до 230 грн за екземпляр - лише 1-2% від вартості середнього ноутбука або нетбука. Таким чином, їх можуть дозволити собі практично всі власники портативного комп'ютера. Ціна дозволяє працювати з помірною рентабельністю, до того ж є певний зазор, щоб робити знижки дилерам і оптовикам. 

Бізнес-новини

В кінотеатрах міста:


Мачо і ботан Мачо і ботан
[ Переглядів:9 ]
Останній заповіт Нобеля Останній заповіт Нобеля
[ Переглядів:12 ]
Заклинателька акул Заклинателька акул
[ Переглядів:7 ]
Шпигун Шпигун
[ Переглядів:11 ]
Смерть супергероя Смерть супергероя
[ Переглядів:47 ]
Пастка для нареченої Пастка для нареченої
[ Переглядів:35 ]
Титанік 3 D Титанік 3 D
[ Переглядів:70 ]
Оголена спокуса Оголена спокуса
[ Переглядів:81 ]
Американський пиріг: Знову разом Американський пиріг: Знову разом
[ Переглядів:41 ]
Гнів Титанів 3D Гнів Титанів 3D
[ Переглядів:87 ]
Білосніжка. Помста гномів Білосніжка. Помста гномів
[ Переглядів:103 ]