Тисячі сімей не можуть вселитись в свої квартири на Україні

Більш 2400 багатоквартирних будинків по всій країні стоять у замороженому вигляді або відстають від графіка будівництва на 3-5 і більше років. 
 
На сьогоднішній день, за даними офіційної статистики, 120000 сімей по всій Україні вклали свої гроші в будівництво нового житла , і ось вже багато років не можуть стати повноправними власниками нерухомості. По суті, вони стали інвесторами будівництва поки неіснуючих квадратних метрів.
 
Тепер ці гроші - повернути майже неможливо. У такій ситуації люди звинувачують недбайливих забудовників, а ті, в свою чергу - кризу 2008 року. У цьому є частка правди - більшість заморожених новобудов "родом" з 2008 року. Тоді забудовники, в основному, продавали квартири в ще не побудованих об'єктах, щоб вкладати їх будівництво наступних, про це написана не одна статья на сайте roomia
 
"Більшість забудовників планували й далі працювати в такому ж режимі, але фінансова криза внесла свої корективи», - пояснюють експерти. До того ж посилюється ситуація тим, що згідно українського законодавства, до здачі будинку в експлуатацію громадяни, які купили в цьому будинку квартири, не є власниками нерухомості. Варто сказати, що навіть сумна статистика по замороженим об'єктах будівництва житлової нерухомості, не зупиняє громадян від покупки квартир в новобудовах. При цьому майже 50% покупців платить за неіснуючу квартиру відразу, а решта купують житло в розстрочку або за допомогою іпотеки.

Поділитись новиною в соціальних мережах:

Новини партнерів

RizVN Login