Рейтинг платників податків Буковини 2013

З початку року до місцевого бюджету чернівецькі платники перерахували 405,0 млн. грн. податків і зборів, що на 70,1 млн. грн. перевищує надходження  минулого року.
  Близько 66% , або 266,5 млн. грн. податкових надходжень скарбниці міста займає податок на доходи фізичних осіб. Землевласники та землекористувачі поповнили місцеву казну на 60,5 млн. грн., питома вага надходжень плати за землю становить 14,9% загальної суми податкових надходжень; 10,6%, або 43,1 млн. грн.  перерахували до місцевого бюджету «єдинщики», 15,1 млн. грн., або 3,7% сплатили автовласники збору за першу реєстрацію.
 
Стабільно лідируючі позиції у сплаті  податків і зборів до місцевого бюджету займають: Управління освіти Чернівецької міської ради – 16,1 млн. грн., Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича -  10,5 млн. грн., ТОВ «Машзавод» - 10,2 млн. грн. та КП «МТК «Калинівський ринок» - 9,9 млн. грн. Потужним гравцем на ринку стали фірми, що замймаються косметичною продукцією,зокрема в Чернівцях створений справжній каталог профессиональной косметики світових брендів.
 
Вагомі податкові внески до місцевого бюджету, насамперед, відображають високий рівень легальної заробітної плати та соціальну відповідальність керівників цих підприємств перед працівниками. Як відомо, саме цей показник є визначальним критерієм цивілізованого ведення  бізнесу.
 
 Державна податкова інспекція у м. Чернівцях висловлює вдячність податковій еліті нашого міста за значний внесок у розвиток економіки нашого краю та високий рівень податкової культури, а також звертається до керівників і власників підприємств та підприємців і пропонує всім роботодавцям, що необґрунтовано виплачують незначну зарплату, принципово переглянути її розміри з урахуванням кваліфікації працівників та інших вимог законодавства.

Поділитись новиною в соціальних мережах:
{{#name}} {{&name}} {{&surname}} {{/name}} {{^name}} Гість {{/name}} {{date}}
{{{comment}}}
{{votes}}
{{#commentModerator}} {{/commentModerator}}
]]>
:D :) :( :0 :shock: :confused: 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow:
emoticons [b] [i] [u] [s] [url] [quote] [code] [img]
Опублікувати від імені
]]>
]]>

Новини партнерів

RizVN Login1032 

людини читають наші новини на facebook

Стати другом і читати новини    

Нове в каталозі

Меблі індивідуального...
Назва: Меблі індивідуального дизайну
Адреса: Червоноармійська,33
Авіакаси Кий Авіа
Назва: Авіакаси Кий Авіа
Адреса: Головна 128
Официальный сайт...
Назва: Официальный сайт Красноармейска Донецкой области
Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Детальніше