gototopgototop

Витрати чи заробіток?

PDFДрукe-mail

Питання власного житла на сьогоднішній день є досить болючою темою. Для когось – це дах над головою, для когось – бізнес. В самих Чернівцях цими питаннями займається значна кількість агентств нерухомості та сотні так званих «маклерів», які можуть надати необхідну  консультацію.

Уже давно не секрет, що покупка квартири, будинку або навіть кілька соток землі під дачну ділянку - стала розкішшю. Для рядового жителя країни, втім, не тільки України з її зарплатами та цінами, але навіть для жителів європейських країн для придбання бажаної нерухомості доведеться збирати кілька років, а то й десятків.  

Що ж говорити про необхідний банківський рахунок, володіння яким дасть можливість купити землю? Але часом вартість «маленького будиночка» може досягати колосальних розмірів, так 27-поверховий особняк «Антілія» в Мумбаї коштує 1 мільярд доларів.Ще можна приплюсувати витрати на утримання 600 слуг, які будуть тримати в ідеальному порядку 173 метровий будинок. 

Якщо ви вважаєте, що володіння подібним особняком - це необгрунтована витрата великих грошей, то ви заробляєте недостатньо багато. Адже не дивлячись на всесвітню нестабільність дохідна нерухомість навряд чи втратить свою вартість і договір купівлі землі буде завжди в ціні.

Неварто забувати про оформлення необхідних документів, якщо ви вирішили займатися інвестуванням, перепродажем чи то наданням послуг населенню в сфері нерухомості. Для дуже масштабних операцій з нерухомістю стане необхідністю зарегистрировать ООО.

Оскільки, варто відзначити, що ті люди, які мали гроші і раніше, не втратять їх і зараз, а можуть навіть примножити свої заощадження. 
Рано чи пізно криза відступить, розпочнеться час процвітання і достатку, грошей у світі стане ще більше, отже за дорогі будинки, автомобілі, яхти та інші аксесуари мільярдерів будуть платити ще більше грошей. Так що якщо у вас завалялася під подушкою певна сума «паперової продукції друкованих верстатів», знайдіть гідний для нього об'єкт інвестування, не пошкодуєте, якщо звичайно не прогадаєте.

  В спеціалістів з нерухомості  побутує справедлива думка, що нерухомість потрібно купувати сьогодні, і лише сьогодні – дешевшою вона ж не буде, а вже потім – очікувати, очікувати того дня коли запропонують за неї потрібну вам ціну.

Бізнес-новини

В кінотеатрах міста:


Мачо і ботан Мачо і ботан
[ Переглядів:9 ]
Останній заповіт Нобеля Останній заповіт Нобеля
[ Переглядів:12 ]
Заклинателька акул Заклинателька акул
[ Переглядів:7 ]
Шпигун Шпигун
[ Переглядів:11 ]
Смерть супергероя Смерть супергероя
[ Переглядів:47 ]
Пастка для нареченої Пастка для нареченої
[ Переглядів:35 ]
Титанік 3 D Титанік 3 D
[ Переглядів:70 ]
Оголена спокуса Оголена спокуса
[ Переглядів:81 ]
Американський пиріг: Знову разом Американський пиріг: Знову разом
[ Переглядів:41 ]
Гнів Титанів 3D Гнів Титанів 3D
[ Переглядів:87 ]
Білосніжка. Помста гномів Білосніжка. Помста гномів
[ Переглядів:103 ]