Розробка та просування сайтів

Статті

Всі новини технологій

IBM: всесвітня павутина стає все більш небезпечною

Відповідно до останнього звіту IBM X-Force, в першій половині 2009 року кількість зареєстрованих шкідливих посилань зросло на 508%, більше того, зафіксовано помітне зростання шкідливого контенту на надійних ресурсах, у тому числі популярних пошукових системах, персональних веб-сторінках, онлайнових магазинах, новинних сайтах і т.д.

Відзначається значне зростання атак за допомогою веб-додатків з метою крадіжки або зміни даних і управління інфікованими ПК. Так, число SQL-ін'єкцій в I кварталі 2009 року зросла на 50% у порівнянні з IV кварталом 2008, а в II кварталі - ще майже подвоїлася.

У першій половині 2009 року було зафіксовано 3240 нових вразливостей, що на 8% більше показника аналогічного періоду 2008 року, при цьому зазначається, що більше половини виявлених раніше «дірок» так і не усунули. Крім того, IBM відзначає тенденцію більш витонченого використання вразливостей, у тому числі що виявляють у PDF.

У II кварталі 2009 року обсяг підозрілого і прихованого контенту (за даними моніторингу IBM ISS Managed Security Services) майже подвоївся в порівнянні з попереднім кварталом нинішнього року. Більше половини нового шкідливого ПЗ становлять троянці (55%, на 9% більше ніж у 2008 році), переважаюча частина яких призначена для крадіжки даних. Експерти також відзначають зниження рівня фішингу, при цьому 66% таких атак доводиться на індустрію фінансів (у 2008 році цей показник становив 90%), а 31% - на системи онлайнових платежів.

 

Джерело:ITC

GGF планує зробити The Pirate Bay легальним трекером

Компанія GGF (Global Gaming Factory) анонсувала план управління та розвитку Торрент-трекеру The Pirate Bay. Планується зробити на його основі легальне венчурне підприємство, яке зможе при цьому зберегти існуючих користувачів. Очікується, що акціонери GGF проголосують за цей план на найближчому зібранні, яке відбудеться 27 серпня. Лише після цього стане остаточно відомо, відбудеться угода купівлі The Pirate Bay чи ні.

Bigmir) net запустив сервіс професійного перекладу від ABBYY

Компанія ABBYY Language Services, що надає послуги онлайн-перекладу, оголосила про початок співпраці з порталом Bigmir) net. Тепер його користувачам стануть доступні сервіси професійного перекладу текстів в режимі реального часу на сторінці http://perevod.bigmir.net/prof.

Вперше з початку року в Україні збільшилася кількість абонентів мобільного зв'язку

Компанія iKS-Consulting оприлюднила результати дослідження стану ринку стільникового зв'язку України в липні поточного року. Відзначається, що після тривалого періоду спаду (вперше з початку року) зафіксовано збільшення сукупної клієнтської бази операторів мобільного зв'язку на 0,6 відсоткових пунктів у порівнянні з попереднім місяцем - до 55,24 млн. Таким чином, рівень номінального проникнення стільникового зв'язку від загальної чисельності населення країни на кінець липня збільшився до 120%.

При цьому зазначається, що збільшення клієнтської бази зафіксовано у всіх без винятку операторів мобільного зв'язку. Найбільша кількість нових підключень відзначається у компаній «Астеліт» й «УРС» - на 140 тис. і 122,18 тис. користувачів, відповідно. У компаній «Київстар» та «МТС» показники приросту не настільки високі, але, тим не менш, вони продовжують лідирувати за показниками величини клієнтської бази - 22,3 млн. і 17,8 млн. користувачів, відповідно.

 

Додатково варто згадати, що за станом на кінець липня «Укртелеком» обслуговував 307 тис. клієнтів, збільшивши їх кількість за місяць на 18 тис. За той же період компанія «Інтертелеком» ( «Інтернаціональні телекомунікації») збільшила свою абонентську базу на 10,5 тис. користувачів - до 301 тис. Таким чином, «Укртелеком» та «Інтертелеком» помінялися місцями в рейтингу стільникових операторів по загальній кількості кліентов.

За матеріалами: ITC

Чому перекладач Google плутає Януковича з Ющенком

Сайт Корреспондент.net провів у Інтернеті розслідування з метою з'ясувати, чому сервіс Google Translate при перекладі китайською перетворює слово "Янукович" на слово "Ющенко".

Щоб переконатися в цьому, користувачам слід зайти на сайт http://translate.google.com/ і обрати переклад з російської китайською (традиційною).

Потім у вікно перекладу потрібно вставити текст "Голосуй за Януковича! Він веде Україну до світлого майбутнього". 

Gmail вийшов на третє місце за кількістю активних користувачів у США

Маркетингова компанія comScore зафіксувала стрімке зростання користувачів пошти Gmail. У липні кількість унікальних користувачів, які скористалися послугами сервісу, склало 37 млн чоловік і вперше перевищила кількість активних користувачів AOL (36,4 млн). Таким чином, на американському ринку найбільших поштових провайдерів Gmail вийшов на третє місце.

 

Поштовий сервіс від Google поступається на американському ринку тільки Windows Live Hotmail і Yahoo Mail. Сервіс від Microsoft за місяць відвідало 47 млн користувачів, а пошту від Yahoo - 106 млн.

Цікаво, що ще на початку року здавалося, що Gmail знадобиться не менше двох років на те, щоб наблизитися до найближчих конкурентів. Однак за цей рік число відвідувачів сервісу зросла на рекордні 25 відсотків. За цей же термін число користувачів Windows Live Hotmail збільшилася на 8%, а для Yahoo Mail зростання склало 16%.

 

RizVN Login