Четвер, 18 July 2013
04:02:05

Всі новини галузі здоров'я

Екзема пов'язана з лікуванням немовлят антибіотиками

Застосування антибіотиків на першому році життя дитини на 40 відсотків підвищує ризик розвитку у неї екземи в більш старшому віці, при цьому прийом подібних препаратів матір'ю під час вагітності подібного ефекту на плід не надає. До такого висновку прийшли дослідники з низки провідних наукових центрів Великобританії, чия робота опублікована в журналі British Journal of Dermatology.

Детальніше...

Британець створив унітаз корисний для здоров'я

Студент лондонського Королівського коледжу мистецтв Пітер Кодлінг (Peter Codling) розробив новий дизайн унітазу, що дозволяє користувачеві перебувати під час процесу дефекації в більш природній, ніж це передбачається діючими моделями унітазів, позі - навпочіпки, з колінами, притиснутими до живота, пише The Daily Mail .

Детальніше...

Facebook дозволив публікувати фото після мастекомії

Базальная температура при беременностиПісля петиції, яку підписали 21 тисяча чоловік, соціальна мережа Facebook дозволила публікувати фотографії людей, які перенесли мастектомію, повідомляє Fox News.

Детальніше...

20 хвилин на тиждень і ви у відмінній формі

Всього чотири хвилини енергійних фізичних вправ три рази на тиждень достатньо для того, щоб залишатися здоровим і перебувати в хорошій фізичній формі, дійшли висновку норвезькі дослідники. Результати їх роботи опубліковані в журналі PLOS ONE.

Детальніше...

Американець грав на гітарі під часо операції на мозку

Операція з імплантації в головний мозок електродів для стимуляції його глибинних структур, що проводиться 23 травня бригадою нейрохірургів клініки UCLA (Каліфорнійський університет, Лос-Анджелес), вперше в режимі реального часу транслювалася в Твіттер, причому пацієнт в ході оперативного втручання був у свідомості і грав на гітарі, повідомляється в прес-релізі університету.

Детальніше...

За допомогою стовбурових клітин дитину вивели з вегетативного стану

беременность по неделям в картинкахНімецькі лікарі повідомили про перший успішний досвід терапії церебрального паралічу у 2,5-річної дитини Аутологічними стовбуровими клітинами пуповинної крові. Вже через два місяці після початку лікування хлопчик вийшов з вегетативного стану. Звіт про цей випадок опублікований в журналі Case Reports in Transplantation.

Детальніше...

Новини партнерів

RizVN LoginНове в каталозі

Адвокатське об’єднання...
Назва: Адвокатське об’єднання "Юридична Компанія "ФОРТУНА"
Адреса: Головна 122-А
Веб студія Буковина.NET
Назва: Веб студія Буковина.NET
Адреса: Головна,59
ТОВ "Імперіал Груп...
Назва: ТОВ "Імперіал Груп Украіна"
Адреса: Вул. Обїзна, 12 (Західний ринок)
Центр прикладного права
Назва: Центр прикладного права
Адреса: вул. Садова, 131
Соляна шахта
Назва: Соляна шахта
Адреса: Проспект Незалежності, 109а
Детальніше